Neregistruotas

2015-10-31 14:10

Ryte nevalgius puse stiklines nevirinto vandens galima su citrina, po to banana (jis laisvina vidurius). Pagerk zoleliu arbatos is vaistines viduriu laisvinimui ir sek ar bus kraujo.

Eexpert

2015-10-28 19:10

Kazkas- daugiau vandens per para, daugiau produktu kurie tau asmeniskai suveikia ko pasekoje buna laisvesni viduriai: silke, pienas, bananai, kasdieninis tustinimasis, nes jei sedesi, nejudes tiesioji zarna, kietes viduriai ir draskys zarnyna, tada bus kraujo.

Neregistruotas

2015-10-28 12:10

Pavyzdžiui, kas antrą dieną bėgioju ~40min, rytais padarau 30 atsispaudimų, 50 atsilenkimų, 30 pritupimų. Užtenkama?
Dėl mitybos - nebevalgau jokių traškučių, nebegeriu jokių pepsiu ir t.t., geriu tik mineralinį arba apelsinų sultys. Rytais išgeriu puodelį kavos su pienu(skaičiaus, kad puodelis kavos rytais tik pagerina virškinimą) geriu mėtų arbatą, taip pat geriu paprastą vandenį. Valgau mėsos produktus, daug vaisių, nemažai duonos produktų.

Neregistruotas

Kazkas, daryk mankštą ir peržiūrėk savo valgiaraštį, pakeisk mitybą.

Neregistruotas

Sveiki.
Vasaros pabaigoje buvau nuėjęs pas gydytoją, klausiau, kokios priežastys, kodėl gi tuštinuosi krauju. Daktaraas išrašė laisvinamujų, ir liepė pakeisti gyvenimo būda, mat man užkietėja viduriai, ir žarnyno pabaigoje yra žaizdelė. Taip ir padariau, gėriau tuos vaistus ir važinėjausi dviračiu po ~1h per dieną. tada kraujas dingo gal per 3 dienas. Tačiau prasidėjo mokslai, ir nebesivažinėjau dviračiu. Štai man ir vėl pradėjo kietėti viduriai ir vakar pasirodė kraujas. Iškarto lėkiau į vaistinę, nusipirkau tų pačių laisvinamujų(forlax). Vidurius kaip ir atlaisvino, tačiau kraujas tebėra. Dabar eisiu pabėgioti gal ~30min.
Klausimas - gal turite kokių rekomendacijų, kokius pratimus būtų galima daryti namuose, kad kažkaip tai judėtų tas žarnynas?
Tiesa, man 17 metų.

Neregistruotas

Kraujas tuštinantis

Kraujas tuštinantis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių