Neregistruotas

2015-08-25 17:08

Lankau dviraciu treniruotes, isties yra labai geras sportas, dirba koju raumenys, nugara, rankos ir pan. Sportuojant svarbu valgyt sveika maista ir kuo geriau issimiegoti, kuo daugiau butu sportuojanciu zmoniu tuo daugiau zmoniu butu sveiku, nebebutu rukanciu, gerenciu ir apsaugotumem gamta. Bet buna tokiu atveju kaip treneriai per daug nori is vaiko ir ji pertreniruoja tada labai blogai atsiliepia sveikatai. Sportas su saiku-sveikata.

Eexpert

2015-08-22 16:08

Arvydas- taip dviraciu myndamas tu sportuoji ir "sportuoja" tiesioji zarna. Viskas butu gerai, bet... reiktu nepamirsti, kad dviraciu daznai vazinejant vyrui, kenkia jo prostatai, tad manau gydytojas tau patare teisingai ir ne be reikalo nepaminejo dviracio sporto. Ilgai sedint prie kompo arba dirbant vangu darba prie stalo zmonems gali issivystyti "hemarojus" arba kitaip sakant tustinimasis su krauju, tiesiosios zarnos tynimai (pusleles isangeje), ismatu nelaikymas, jau nekalbant apie "duju" nelaikyma ir svorio priaugima. Tad reikia daryti kuo ivairesnius pratimus, galima ir truputi dviraciu pralekti, bet "neuzciciklinti". Sekmes laikantis gydytojo nurodytu pratimu.

Neregistruotas

2015-08-22 13:08

Bet gi tu dviračiu važinėdamas vis tiek sėdi, nesvarbu, kad kiti raumenys juda, bet viduriai (žarnynas) tai suspausti.

Neregistruotas

2015-08-22 11:08

Šiandien apsilankiau pas gydytoją. Apibūdinau jam savo problemą: tuštinuosi krauju gana ilgą laikotarpi. Kadangi esu 17metų, gydytojas iškarto paklausė mano gyvenimo būda, o šis yra tikrai prastas. Daug sėdžiu prie kompiuterio(beveik visą dieną). Tam turiu pasiteisinimą - per dienas prie kompiuterio sėdžiu ne dėl kokių žaidimų, o dėl darbo. Esu programuotojas ir jau uždirbu nemažus pinigus.
Gydytojas liepė bent keik atitrūkti ir sportuoti bent valandą per dieną, mat mano virškinimas sutriko, užkietėjo viduriai. Žinoma aš sutikau sportuoti ir tai pradėjau daryti šiandien.
Taigi, jis man parekomendavo bėgiojimą, pasivaikščiojimą, futbolą ir t.t. tačiau aš jo nebepaklausiau apie dviratį.
Šiandien beveik dvi valanda važinėjau dviračiu, vienu maršrutu. Stengiausi palaikyti kuo didesnį greitį. Taip pat prieš važinėjimą su dviračiu padarau atsispaudimus ir atsilenkimų pratimus.

Taigi klausimas. Ar šio sporto rėžimo man užtenka? Kokia jūsų nuomonė?

Neregistruotas

Dviračio sportas žarnynui gerinti

2015-08-22 11:08

Dviračio sportas žarnynui gerinti

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių