Eexpert

2015-08-14 13:08

Mariiius- atauga plaukai tik tiek kuriuos kerpi, o tie kurie issirauna nebeatauga. O apie cia zemiau rasyta recepta tai isvis patyliu, visai nebeliks plauku.

Neregistruotas

2015-08-14 13:08

Jeigu plaukai tik pažeisti nuo netinkamos priežiūros, tai pasitark su kirpėja, ji pasakys kokių priemonių imtis, kad atsigautų, bet jei tai vyriškas plikimas, tai nežinau, ką patarti. Labai nenusimink, gana jaunas dar, tai tikriausiai nieko baisaus nėra. Kaip moteris galiu pasakyti, kad merginoms nėra svarbiausia tavo ševeliūra, gali suvilioti ir ypatingu dėmesiu, gėlėmis, šokoladu, dar kuo nors. Sėkmės. Viskas bus gerai.

Neregistruotas

2015-08-14 12:08

Taip, suprantu, to nebedarau, bet seniau buvau durnas ir dariau. Ar jie atauks :(

Neregistruotas

2015-08-14 10:08

Laidos "Malaxov plius" dalyvė tvirtino, kad labai geras, seniai išbandytas receptas slenkantiems plaukams, plintiems: 0,5 ltr konjako, 1 kiaušinis su lukštu, 1 aitrusis pipiras. pipirą su ankštimi, kiaušinį su lukštu užpilti konjaku. Kelias dienas laikyti tamsioje vietoje. Tuomet atsargiai išimti kiaušinį (jo kevalas bus suminkštėjęs0, nukošti. Skysčiu trinti galvos odą. įtikinėjo, kad plaukai atsigauna. Pabandykit,-tai daug nekainuos

Neregistruotas

2015-08-13 21:08

Plaukus gali plauti nors ir kasdien, bet juos sausinti reikia švelniai, netrinti grubiai.

Neregistruotas

2015-08-13 21:08

Tėvas nepraplikęs(net visa jo giminė, broliai ir t.t. vešlių plaukų sąvininkai). Plaukus plaunu kad 2 dienas(nes riebaluojasi).
Jei jiems yra per dažnas plovimas ar kažkas tokio, jie ataugs?

Eexpert

2015-08-12 16:08

Mariius- gali buti, daug priezasciu yra plikimo: tai viena liaudies- protingas busi, o kitos medicinines tai- kazkokia liga duoda zenkla apie save, daznas galvos plovimas irgi plauku praradimas, genai. Paziurek i savo tevelius, senelius, kaip atrodo jie, ar tetis praplikes, pasiklausk, gal cia genu pasekme.

Mariiius

2015-08-11 22:08

Sveiki. Esu labai sunerimęs. Seniau(tai buvo žiemą) nieko negalvdodamas ryte išsiplaudamas galvą, plaukus su rankšluosčiu smarkia trindavau (pirmyn atgal). Dabar kai paimu su ranka viršugalvio plaukus, jų atrodo yra mažiau nei gale. nejaugi aš jau plinku? Ar tai įmanoma. Ir ar čia dėl to grubaus plaukų sausinimo taip? Gal man dar atauks tie plaukai viršugalvyje? (šeip nesimato kad jū būtų mažiau, bet jaučiasi)

Mariiius

17 metų ir plinku?

2015-08-11 22:08

17 metų ir plinku?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių