Eexpert

2015-08-12 16:08

Neziniuke- taip nestumo testas tai pirma priemone suzinoti ar pastojai. Nusipirkti vaistinese, jei geda, na tai i kokia nuosalesne nueik ir nebus ko gedytis.

Neregistruotas

2015-08-12 07:08

ko gero esi labai jauna,kad nežinai ,kaip sužinoti,ir ko jūs mergaitės puolat į ta gyvenima kuris sudėtingas ir gan nelengvas suaugusiems,kiek suprantu ir su mama bendravimo jokio...Gerai nemoralizuosiu NUSIPIRK vaistineje testa nėstumui nustatyti ir ryte kai atsikelsi kai šlapinsies ...ten bus parasyta instrukcija,jis kainuoja apie 10 litų.SĖKMĖS ir būki atsargesnė,vaikinams daugiausia tas nerūpi,jei kas bus atsakomybė bus tik TAVO,kaip mylėtis tai kalnus pažada o jei kas ...tai kalbėtis apie tai jie nenori ir tada ATE...

Neregistruotas

2015-08-11 18:08

Bet vistiek gal galit dar padet. Dabar man skauda pilva lygiai taip pat kaip pries menesines yra gelsvu isskyru kaip visada, krutine irgi skauda. Sie dalykai man budavo nuolat.. Kaip galeciau suzinot ar esu nescia? Keisciausia tas kad nejauciu jokiu pozymiu...

Eexpert

2015-08-11 14:08

Taip galejai, jei be apsaugu. Beje kai sako kad vyras laiku istraukia, tai irgi negali buti visiska nepastojimo sekme, nes pas vyra pries sperma dar buna priesejekuliacinis skystis, kuris taip pat 20 proc. sekmes pastojimo. Tad be apsaugu siais laikais- nezinau. :)

Neregistruotas

2015-08-11 10:08

Sveiki, neseniai pradejau lytini gyvenima. Praejusi menesi mylejomes be apsaugu bet jis niekada nepabagdavo manyje.. Ta menesi prasidejo menesines normalai.. Si menesi taip pat mylejomes.. bet kazkaip isisnekejom jis sako o jeigu esi nescia... as taip pradejau pergyvent... nu pozymiu nejauciu nei pykina, nei jauciu daznai nuovargi, krutine kaip visada skaudejo pries menesines taip ir sauda.. Ir vat jau turi prasideti menesines skauda pilva, krutine... Bet ju nera(beto man jos buvo nereguliarios pries tai, nes per tirstas kraujas buvo labai sunkiai prasirkdavau)... Gal as tiesiog be reikalo pergyvenu del to... Todel ir nesusergu menesinem...? Ar galejau pastoti noriu jusu patarima isgirsti... Aciu uz atsakymus.

Neregistruotas

ar galejau pastoti..

2015-08-11 10:08

ar galejau pastoti..

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių