Neregistruotas

2015-12-12 20:12

Maziausiomis kainomis parduodame ir NEMOKAMAI pristatome Durex prezervatyvus.
WWW.PREZERVATYVAI.NET

Vieneto kaina nuo 0,90ct
Užsakymas atsiunčiamas 2-3 darbo dienų laikotarpyje.
Pristatymas visoje lietuvoje - nemokamas!
Siunciame registruotu pastu diskreciame voke, kad uztikrinttume jusu privatuma.
Del kiekio ir kainos rasykite prezervatives@gmail.com
Pigiau nerasite o jai rasite rasykite mums - kaina sutarsime.
Platesne informacija www.prezervatyvai.net

as

2015-11-29 23:11

as irgi sutinku su tatjana, visos kitos kurios cia siausiasi ,atrodo kaip besirdés, nematancios toliau savo nosies

ausra

2015-11-25 15:11

Sokliukui: tai, ką žmogus jaučia ir patiria susiję su jo asmenybės brandumu, kuo žmogus brandesnis, tuo gilesni ir turtingesni jo jausmai bei išgyvenimai. Žmogaus gyvybės sugretinimas su žuvų ikrais - tikrai ne brandumo požymis, o greičiau ženkas, kad pats ar pati šių žodžių autorius/ė nedaug atsilieka nuo roplių (jau tiek to, nesakysiu žuvų), kurie yra valdomi instinktų bet neišgyvena jausmų. Beja, mokslininkų jau įrodytas depresinis hormoninės kontracepcijos poveikis, asmenybių pokyčiai bei seksualumo sutrikimai. Taigi savo asmeniškas abejones taikėte visai ne tam žmogus kur reikėtų... O daugumos moterų pasisakymai irgi šokiruoja - abejingumas gyvybei ir nežinojimas. O gal nenoras žinoti? Panašu, kad Tatjanos pateikti faktai net nebuvo išgirsti. O gal tikrai tokia didelė dalis mūsų esame reklamos aukos? pati rdquo;Gydytojardquo; išsidavė, cituoju: rdquo;O jei embrionas butu visu, o ne tik PRO LIFE , laikomas ZMOGUMIS, sustotu visi genetikos, virusologijos, transplantologijos ir kt tyrimairdquo;. Kodėl minite tyrimus o neminite, kad žlugtų ir milijoniniai farmacinių kompanijų bei gydytojų verslai? Kodėl taip propaguojama hormoninė kontracepcija, garsiai šaukiama apie visus rdquo;užrdquo;, ir nutylimi visi rdquo;priešrdquo;? Nes tai nepelninga. Štai pavyzdžiui teigiama, kad hor. kontracepc. sumažina vėžio riziką, bet nutylima, kad šis efektas neamžinas. Jau po 2–3 metų vartojimo kontracepcinė tabletė didina krūties vėžio riziką, o po 15 metų – net 5 kartus! ir dar: nejaugi tikrai mums taip nesvarbi pradėto vaiko gyvybė? mokslas dar ne viską yra įrodęs, ir net jei jis dar nepripažįsta, kad pradėta gyvybė - jau žmogus, nereiškia, kad jis juo dar nėra. juk mokslas mano, kad žmogus neturi sielos, ar tai reiškia, kad mes tik ląstelių krūva, hormonai ir dar šis tas?

ggg

2015-11-17 11:11

mergaites,as pvz bandzius ir pleistra ir tabletes.nuo tableciu nepajutau jokiu salutiniu poveikiu:nei svoris augo,nei dar kazkas.kaip tik sumazejo priesmenstruaciniai skausmai,ju laikas sutrumpejo.o va pleistriukai lb netiko,visa laika pilva pramaude ir nesustodama kraujavau beveik menesi.prasikankinau ir daugiau nenoriu,bet cia kaip kam aisku...

Neregistruotas

2015-10-29 14:10

idomu ar pati Tatjana noretu auginti tiek vaiku kiek Dievas duoda,koki 10 ar 20. Be to,nors tai ir labai asmeniska,noreciau paklausti ar yra kada nors si moteris patyrusi orgazma,bet tikra, o ne suvaidinta? Gal tada nevalgykim nei zuvu ikru,nes jie irgi gyvybe,is ju butu issivyste zuviukai- gal tai irgi zudymas?

Neregistruotas

2015-10-27 17:10

TATJANA- teisi

Neregistruotas

2015-10-14 20:10

kiek cia daug apie moteris parasyta,na pvz as noreciau po gimdymo ysideti spyrale bet mane domina ir vyriskoji puse.sakykit gerbemos kur vyrai akto metu palieka sekla,KITAIP SAKANT NULEIDZIA?

Neregistruotas

2015-10-12 09:10

Hmm.. kiek cia daug ivairiu komentaru, galiu pasakyti is savo patirties kad vartojau pries pastodama ZIEDA, na ir ka manot dabar jo deka supuoju vaikeli ant ranku, kai su vyru mylejausi jis iskito is maksties, o juk ginekologe sake kad nera tikimybes kad jis is maksties iskris, DEJA JI KLYDO! Aisku kai suzinojau kad esu nescia jau buvo 2 savaites kaip nescia tad nusprendziau gimdyti, bet galiu pasakyti tik tiek kad vaikas man netrukdo studijuot toliau tik zinoma pasunkino truputuka juk jis mazas zmogutis reikalaujantis daug demesio:)dabar studijuoju neakivaizdziai ir auginu Rugile,
o kas del kontraceptiku tai as pasisakau uz, nes nespesi gimdyt vaiku pati daktare pasake kad po gimdymo reikia padaryti keliu metu pertrauka, o tai ka man tada daryt TATJANA, kelis metus nesimylet su vyru, nelogiska....

Neregistruotas

2015-10-07 10:10

tu kazkokia nesveika,jei neplanoji turet vaiku.o del dienu pertrauku,tai tu vistiek turi susirkti

Neregistruotas

2015-09-28 14:09

Visiškai sutinku. Man buvo lygiai tas pats

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių