Eexpert

2015-12-19 16:12

Lola- kartais nepaliekama todel, kad taip patogiau. Na taip musa, na taip -geria, bet alga namo parnesa, siuksles isnesa, krosni pakurena ir pan. Reiktu ziureti ne materialiu dalyku, o saugumo ir pradejus gyventi nauja gyvenimo tarpsni, negryzti atgal, kad ir kaip prasytu, nes pazadai ir lieka pazadais, tik 5 proc. pazaduku vykdo pazadus, nes turi ka prarasti, o kiti pamirsta, mato, kad atleidzia ir toliau savo daro. Bukite savo gyvenimo kalviais, o ne kiti sprendzia jusu likimus.

Neregistruotas

2015-12-19 10:12

Onute-mano lygiai toks pat gyvenimas,nuo pastovaus streso streikuoja sveikata,tik as dar nesiryztu to galvijaus palikti,bet manau ateis savas laikas

Neregistruotas

2015-12-03 20:12

LABAI UZJAUCIU MOTERIS -KURIOS GYVENA DRAUGE SU GERIANCIU VYRU. TAI = SIAUBU SIAUBAS.... GYVENAU SU GIRTUOKLIAUJANCIU 31 METUS. KAI JIS MAN SULAUZE SONKAULIUS BUDAMAS AGRESIJOJE . PO MEN.-DVIEJU ISVYKAU I JAV. TEN SUSIRADAU DARBELI IR GYVENU SAU =RAMIAI -BE BAIMES GRYZTI NAMO... IR JAU BEVEIK PAMIRSAU TO GYVULIO =FIZIONOMIJA..... REIKIA TURETI DAUG RYZTO -NORO -DRASOS NUTRAUKTI PRAGARISKA GYVENIMA. BET KIEKVIENAI KENCIANCIAI TO PALINKECIAU..... BUKIT TVIRTOS IR NIEKO NEBIJOKIT PALIKUS TA PRAGARA. SEKMES.

Neregistruotas

2015-12-03 14:12

tai, kad cia ne darbo birza, o apie alkoholi tema.

julia

2015-10-27 17:10

mane labiausiai veikia tuo metu, kai alkoholiko organizmas reikalauja alkoholio.tada prasideda koliojimas, priekaistai ir tt.po to nebegaliu uzmigti, o kita diena dazniausiai kamuoja beprotiskas galvos skausmas.zinau puikiai, kad nereiketu kreipti demesio i tuos sapaliojimus, bet esu ne stulpas, o zmogus.o tie alkoholikai tai sugyvuleja, taip juos apibudino daktare Taunyte vienoje knygoje. tai tiesa, ziauri tiesa.

Neregistruotas

2015-09-27 16:09

Turiu girtuoklį vyrą.Jis geria kas mėnesį po
3-4 dienas vienas.Tai tęsiasi apie 30 metų.Išsiskirti daug kartų norėjau, bet pradėti gyvenimą iš naujo nebuvo valios, nes ir taip viskas sunkiai sukurta. Ieškosiu rašalinio mėšlagrybio ir duosiu, tik nežinau, kos poveikis ar ilgai negeria.

Neregistruotas

2015-09-11 13:09

Noriu atsakyti Vilei.Apsidairykime aplinkui.Verta gyventi del tu kurie mus supa.Mes jiems reikalingi.O atsiriboti nuo geriancio butina.Kitaip zalojame save.Geriantys ir naudojasi musu gerumu.

banga

2015-09-09 14:09

Rena,tau noreciau palinketi, stiprybes, pasitikejimo savimi. Gyvenk taip ,kad butum laiminga, o ja turi susirasti pati.O del sunaus manau pergyventi nereikia-atsirinks

rena

2015-09-09 06:09

Gaila man visu jusu, ir saves gaila... Mano vyras jau net nezinau kiek kartu buvo uzsikodaves, bet tai nieko nepadejo. Po to kazkaip po truputi pradejo mazeti isgerinejimu, ir paskutinius 2 metus as gyvenau pakankamai ramiai, budavo isgerinejimai bet tokie saikingi, jei taip galima issireiksti... O vakar suzinojau kad mano vyras kiekviena diena zolytes paruko, kazkokias tabletes pavartoja, kazkokius grybukus pavalgo ar ka ten su jais daro. Man šokas. Jis zino kad tokiu dalyku netoleruoju ir nekenciu, tai jis viska slepe, as viena karta buvau pas ji masinoj radusi zoles, bet jis tik mane apstauge, pasake kad cia vieno draugo, ir siaip pabande parukyti. O vakar suzinojau kad tai vyksta kiekv.diena, as tik matydavau kad tai akys raudonos, tai tokios kaip stiklines, bet vis sakydavo-vejas pripute, pavarges, mazai miegojes ir pan. Nezinau ka man daryti ir kaip gyventi, is alkogoliko jis tampa narkomanu... As nenoriu su juo gyventi, o iseiti nera kur, tevai gyvena uz 300km, su vyru dirbame viename darbe, butas jo tevu. Kas isgyventa per 11m neverta ir pasakoti, nes kokius pasisakymus cia perskaiciau - viskas ir man buvo nutike. Ir dabar internete ieskau pagalbos, kazkokios informacijos kaip palikti vyra, nes niekaip nerandu budo kaip pradeti nauja gyvenima. Kencia ir sunus, bet jis teva beprotiskai myli, jis net stengiasi mus sujungti, abu kartu apkabinti. Vakar pries uzmiegant jis man sako-mamyte, pazadek kad rytoj su teciu nesipyksi. Siandien(sekmadienis) anksti prabudau ir isvaziavau i darba palikusi juos miegancius, nes nuo ryto asaros tvenkesi akyse, nenorejau kad jas sunus matytu...
Pasisakiau, apsiverkiau, aciu kad isklauset, nes neturiu kam pasiguosti...

Neregistruotas

2015-08-25 23:08

Senas žaidimas,tik mandriau išdėstytas.Daug milijonų susikrovėt? :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių