Neregistruotas

2015-06-21 18:06

Stiprink nugaros raumenis:) prisitraukimai, ir visokie kitokie nugaros pratimai padeda, aisku geriausia su savo kuno svoriu daryti, jeigu dar nori augt(ta prasme jeigu losi kase;]) sakau is patirties, pats esu 185, kadangi kudas as, kaip ir tu, pries pora metu irgi mentes gan nemazai atsikisusios buvo, bet begant laikui, sportuojant DAUG, nugaroj issivysto raumenys kurie pakoreguoja tavo laikysena i geraja puse, taip pat peciai ir siaip nu visa kuna turi treniruot ir automatiskai viskas susitvarkys :)ir aisku visad laikysena stebek nesedek prie pc daug, nesikuprink visad stebek save:)dar gali daryt toki pratima krc atsistok prie lygios sienos pakausis prie sienos kulnai prie sienos kaip lenta issitiesk ir nugara bandyk stumt siena, nu trbt supratai ;] jei padejau kanors klausk dar

Anonimas

2015-06-11 05:06

Visa tai - ydinga laikysena (asimetrinė). Eik pas daktarus, chirurgus, kad pasakytų ką daryti, kokius pratimus. Ji pati tikrai nesusitvarkys

Tomas994

2015-06-09 06:06

Beje, pamiršau pasakyti, kad ankščiau to nebuvo, ir maždaug nuo 13-12 metų tai pradėjo progresuoti...

Tomas994

Labadiena. Susidūriau su tokia problema, aš esu gana aukštas 192-193cm, bet dar jaunas, tik 15-os metų. Ir pas mane labai atsikišusios mentės, atrodo kaip kupra, bet ištiesų nėra pas mane tos kupros, aš tas mentes galiu rdquo;suskleistirdquo; ir tada jos beveik išsilygina. Kaip galima normalizuoti tai?

Tomas994

Atsikišusios mentės.

Atsikišusios mentės.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių