Anonimas

2015-05-29 05:05

Rožiniai akiniai, čia meilės reikalas. Jei tikrai tu ją myli, tai tūrėtų nerūpėti. Betkokiu atvėju tu jai prisipažink. Sunkiausia yra ištarti tą žodelį - myliu.
Vakar man tokia situacija buvo, bet ji bendraamžė. Jai trukdo tas, kad mes klasiokai, todėl aš taip galvoju, kad pasakė man ne. Reiks padaryti, kad vėliau pasigailėtų pasakiusi ne : )

Neregistruotas

2015-05-26 17:05

jo...buvo panasi pakabinusi ir mane nepatyrusi pienburni. Kuo viskas baiges? Pasakysiu tik gerai kad vaiku nepridirbom.
Teko issilakstyt i salys. Nekartok mano klaidu bicai

Neregistruotas

2015-05-22 13:05

negaliu nepareiksti savo patirties. mano sese yra 7 metais vyresne uz vyra. pradzioje buvo gerai ir grazu. po 12 gyvenimo metu prasidejo tikra velniava.sakykime tiesa,-moterys sensta greiciau(namu darbai, vaikai...) jaunas vyras pradejo nerimti namuose. NESKUBEKKKK

Neregistruotas

2015-05-19 11:05

Žiurint koks pats esi,kiti 15 čiai,kai 26metų o kitiems40m o jie jaučias kai 15-čiai,vieni subresta fiziškai ir protiškai kitų protinis brendimas tesiasi iki mirties ,ir nuo moters priklauso kaip ji save prisižiures kitoms 30 o atrodo kai ,,bobos ""45m viskas jusu rankose, o kad žvilgčiosi tai normalu,tik jei užsinoresi bl.....ti tai tada aišku galas ,bet kiti turi ir daug jaunesnes,bet ir su ,,įgimta""liga vaikytis svetimus sijonus.SĖKMĖS apsisprendime,pasitark su artimaisiais ,kaip tavo tevukas ar linkes lysti po svetimais sijonais ,obuoliai nuo obels toli nerieda:)

Eexpert

2015-05-16 17:05

Na manau vyrai greiciau sensta, tad neteks dairytis, nebent paganyt akis. O siaip 10 metu normalu, jei pagal statistika vyrai 10-15 metu trumpiau gyvena nei moterys, tai abu graziai pasensite. Be to vyresnes buna jau pamaciusios gyvenimo ir seimoje tvardosi, bei geriau tvarko gyvenima. Sekmes.

Neregistruotas

2015-05-16 15:05

Sveiki. Ar 10 metų skirtumas yra labai daug...? Na, pats viską suprantų, bet gal yra porų, turėjusių/turinčių panašių sąntykių? Atrodo, kad ji gali būt ta, antroji puselė, bet, ar nepasikeis viskas po kelerių metų, po dešimties metų...? Gal ir kvailas klausimas čia buvo, bet gal atsakys kas, turintys panašios patirties... Labiausiai neramina, kad ji pasens ir aš pradėsiu dairytis į kitas...

Neregistruotas

Man 25, jai - 35

2015-05-16 15:05

Man 25, jai - 35

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių