Neregistruotas

2015-11-13 21:11

Ka zinau mane irgi nervuoja plaukai ant uzpakalio , net nezinau ar visiem jie yra ar ne , bet uzknisa , o jei juos skusti pradesi tai jauciu vapshe bus xujovaj , tad galvoju ka cia sumascius , ieskau patarimu gal kas pasidalinsit

eexpert1@mailru

2015-06-20 16:06

KAS NORES MANO NUOMONES, PRASAU RASYKITE MAN EL.PASTU- KAI GALESIU ATSAKYSIU, NES NESPEJU VISGI CIA LANKYTIS DEL DIDELIO UZIMTUMO. eexpert1@mail.ru

Neregistruotas

2015-06-10 09:06

sveikim turiu beda, siaip sportuoju ir mano uzpakalis labai prakaituoja, visada stangoa suolelis nuo manes buna slapias, gal kokiu patarimu???;/

Neregistruotas

2015-06-02 07:06

žinai tokio klausimo kaip po kiekvieno reikalo praustis turbut daugumai nei nekyla,jei buni kur nėr kur praustis tai juk yra pirkti šlapiu serveteliu ,tai iš bėdos ir tos geriau negu niekas ,praustis ir dar karta praustis-diagnozė-trūksta prausimosi ir apsiskutimas to užpakalio,plaukai labai laiko smarve...save prižiurėti reikia ir pirmiausia noro ir kai bus noras rasi ir laiko,o kvapas baisus dalykas kartais stovi parduotuveje eileje ir stovi normaliai atrodantis žmogus ,bet turi trauktis į šona nes smarvė užgniaužia kvėpavimo takus,taip ir įsivaizduoji neskustom neplautom šiknom pažastim...

Eexpert

2015-05-02 19:05

Siaip padidejes parakaitavimas isduoda kazkokia liga, ji pasireiskia tokiu budu. Kaip pavyzdys- prakaituojancios kojos isduoda silpna imuniteta, o tavo atveju reiktu kreiptis i vidaus gydytoja, kad padarytu visus tyrimus. O del isanges zaizdeles, tai cia daug kam pasitaiko del "kietu viduriu", stenkis daugiau valgyti skystus produktus (sriuba, kisielius, vanduo) ir i wc eiti kasdien. As manau, kad tau skysciai tikrai nebega is isanges, o butent prakaitas, kuris bega nugara zemyn ir "grioveliu" iki isanges. Pasidomek savimi. :)

Neregistruotas

2015-05-01 19:05

Sveiki. Visų pirma - dėkui šiai, be tabu, svetainei. Puiku, kai gali laisvai ir nevaržomai išdėstyti savo nerimo objektus, bei gauti atsakymų.

Taigi, turiu plaukuotą užpakalį :D Ką jau padarysi... Bet, ar jums jis labai prakaituoja...? :)) Man, manau, per stipriai, arba vyksta kažkokie nutekėjimai iš išangės... tarkim, kai labai noriu didelio reikalo, tas rdquo;prakaitavimasrdquo;, arba nutekėjimas būna žymiai stipresnis. Sudrėksta trusikai (Sakykim, kokie 2cm x 8cm). Gerai,kai nuteka tik kažkoks vandenėlis, bet, juk, iš išangės ne tik vandenėlis bėga :) Kažkada turėjau žaizdelę išangėje (dėl kietų vidurių), bet dabar, manau, jau bus beveik užgijus, tačiau tas stiprokas rdquo;prakaitavimasrdquo; vis dar būna. Taip išeina, kad norint išlikti švariam ir be jokių kvapelių (o, moterys, kiek girdėjau, žymiai geriau uodžia viską :D ) reikia po kiekvieno tuštinimosi keisti trumpikes, o gal net praustis... Ir apskritai, ar jūsų trauzai tampa, taip sakant, rudesni...? :) Ar lieka kokių kakalų žymių ant jų (keičiant kiekvieną diena)?

Nesijuokit, nes kai turėjau tą žaizdelę, tai žymiai rimčiau viskas buvo, tai tualetinį popierių keisdavausi, kaip pampersus. bet dabar žaizdelė jau bus beveik užgijus, manau, tad noriu išsiaiškinti, ar čia normalu, ar ne...? ;)

Neregistruotas

Šlykštūs, plaukuotų užpakalių reikalai. Vyrų :)

2015-05-01 19:05

Šlykštūs, plaukuotų užpakalių reikalai. Vyrų :)

Neregistruotas

2015-02-25 16:02

man ir kamuoja tokia pati beda ir net nezinau, kas tai gali buti ir kaip gydytis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių