Eexpert

2015-04-29 18:04

guzas- nezinau kaip, bet nufotografuok fakta ir siusk aarbata@mail.ru kai tik galesiu atsakysiu i tavo klausima.

Neregistruotas

2015-04-28 17:04

Sveiki. Turiu tokia keista beda. Ant varpos, erekcijos metu atsiranda kazkoks guzas (gal patinimas, greičiau). Jis grynai ant varpos kuno buna. Mano penis ~15cm, tai gumbelis prasideda apie 1cm nuo galvutes ir baigiasi apie 5cm nuo penio pradzios. Jis apie 1,5cm plocio (kokie 3cm ilgio). Iskiles labai nedaug, gal keli mm, bet sekso metu mergina jaustu, turbut... Tas gumbelis atsiranda ant varpos sono, bet labiau virsui, nei apacioj. (mano teorija - gal nuo masturbacijos..? Lytiniu santykiu turejau gal pries kokius 3 men. Gumbelis atsirado pries ~1sav. Man padarytas apipjaustymas, o gumbelis atsiranda ten, kur masturbacijos metu trinasi ranku pirstai.. O gal nuspaudziau varpa guledamas, ar pan...? O gal sutrenkiau kur...?). Jokiu kitokiu padariniu nera (nei spuogeliu, nei paraudimu, nei skausmo, ar pan.). Gumbelis matosi ir jauciasi tik erekcijos stadijoje... Jis buna toks pats kietas, kaip ir penis. Zodziu - man jis netrukdo, bet mergina, manau, trikdytu toks dalykas... Labai prasau, kiek imanoma labiau, aprasyti kas cia gali but, nes pas urologa tikrai neturiu galimybes apsilankyti...

Neregistruotas

Guzas ant penio, erekcijos metu

2015-04-28 17:04

Guzas ant penio, erekcijos metu

Eexpert

2015-02-11 15:02

laura123- na reiktu visgi nueiti pas gydytoja, delsimas bedos neispres. Siaip reiktu pamatyti kazkokia foto su tuo guziuku, gal iseitu kazka patarti.

Laura123

2015-02-10 23:02

Sveiki mano draugui auksciau varpos desiniajame sone po oda jauciamas mazas guzelis ir ji jam labai skauda.
Jis delsia eiti pas gyditojus,nezinau ka daryti?
Ka patartumete?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių