Neregistruotas

2015-12-21 08:12

as jau tris kartus sirgau mikoplazminiu plauciu uzdegimu,pirma karta buvo auksta temperatura apie 40,o kitus kartus apie 37,5,dazniausiai vargina sausas kosulys beveik iki dusimo,temperatura laikosi apie 37,2,bet kai pradedi gerti tinkama antibiotika kosulys nurimsta ir nukrenta temperatura.(geriau Clarithromycin).tai pat 2kartus gulejau ligoninej,ir gydytojas sake kad mikoplazma mazdaug vystosi apie 2 savaites nuo uzsikretimo,ir taip pat minejo ,kad mikoplazma nepilnai isgydoma geriant antibiotikus,ji kaip sakoma uzsikonservuoja ir bet kada vel kai labai nusilpsta organizmas gali vel pasireiksti pvz.mikoplazminiu sinusitu,mikoplazmine sloga,mikoplazminiu bronchitu...

Neregistruotas

2015-12-16 09:12

mes patys padarem tyrimus, mikoplazmai istirti...ir ka????pasirodo, kad kiekis virsyja vos ne 100 kartu..!!!!!.nors vaikas koseja tikrai nedaug ir visai nebaisiai.. ir tik apie 3 savaites.buna ir tokiu atveju.

Sigita

2015-10-01 12:10

Ką tik sužinojau 6-mečio sūnaus kraujo tyrimo atsakymą. Mikoplazma - 126, chlamidijos - 74/75. Kosulys jam jau beveik praejo. Ką tai reiškia?

arija

2015-08-14 11:08

Nusiraminkite, as su temperatura vaiksčiojau 18 metu, o ji atsirado tik po santuokos ir visiškai niekas nerando ligos, kur kas pasakė ten kreipiausi, bet visur veltui.....
O dabar gyvename atskirai ir temperatūros neliko, taip kad atsidarykite ar nera salia energetinio vampyro, kol jo neatsikratysite tol problemos bus!!!!!!!!!!!

Neregistruotas

2015-06-16 17:06

Mano nuomone,tai labai klastinga liga, kurios reikia saugotis ir būtinai ją gydyti. Mano 12 metų dukra kelis mėnesius pasloguodavo, pakosėdavo, bet temperatūros neturėdavo. Gydėmės liaudiškomis priemonėmis ir hemeopatiniais vaistais, lyg ir pasveikdavo, bet po kurio laiko vėl sloga. Paskutiniu laiku pasiskusdavo lyg jai sunku kvėpuoti, kažkas spaudžia virš skrandžio - viską suvertėme skrandžiui. Birželio 1 d. pradėjo karščiuoti - temperatūra laikėsi virš 40. Nustatė plaučių uždegimą, leidom stipriausius vaistus, bet nesveikom. Atsigulėm į ligoninę ir ten nustatė mikoplazmą - padidėjusią 5 kartus nuo leistinos normos. Dabar naudojam Klacidą ir labai iš lėto sveikstam, bet organizmas siaubingai išsekęs. Reiks daug laiko atsistatyti. Nepadarykit tokios pačios klaidos ir nepražiopsokite ligos.

julija

2015-05-10 13:05

Mano vaikais šiais metais pradėjo eiti į darželį. Jam dabar 3 su puse. Tik nuėjęs į darželį po savaitės ar dviejų suserga. Pirma pradeda sausai kosėti, po to pakyla temperatūra. Vis maniau ir gydytoja taip sakė, kad tai virusiniai susirgimai.
Draugė patarė išsitirti ar tai ne toksoplazmozė.
Kreipsiuos į gydytoją.
Paskaičiusi komentarus, nutariau, kad ir man reikia išsitirti, nes prieš metus pradėjau sausai kosėti, net dusulys prasidėjo. Gal ir man kažkas panašaus

Karolis

2015-05-07 07:05

Labai aciu uz patarima , bet kraujas nerodo jokio uzdegimo , bet dusinantis kosulys vistiek yra , nervuoja neranda priezasties del ko jis yra , gal kas turi patarimu ?

Neregistruotas

2015-05-06 11:05

crb tai kraujo tyrims is venos. rodo ar yra organizme uzdegiminiai pokyciai.

Karolis

2015-05-06 10:05

O tie crb tyrimai kaip ,yra daromi jie meginelis yra jamamas ar kraujo tyrimas ?

Neregistruotas

2015-05-05 14:05

crb tyrimus pasidarykit

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių