Eexpert

2015-02-17 16:02

pasimetes- na daug maz viskas aisku, tu labai susijaudini merginos nuogume, manau, kad reiktu aptarti, kad jei nori gerai pasimylet, reiktu pirmiausia tai ir padaryt, o po to sexzaidimai ir jei vel pasistos po sexzaidimu, tai ir vel nudziuginti savo mergina.

Neregistruotas

2015-02-16 20:02

pirtsteleis patenkinu kada nebuna galimybes pasimyleti, o del oralinio tai kazkaip mergina priesh tai, bet ja meginsiu po truputi jai tai padaryti. na su ja mylimes i savaite 1 kart mazdaug kazkurs, iki pasimylejimo ash ja visa lieciu, glamoneju, vos iki to nenuleidziu ,bet ir paprastai vos ne tiek pat laiko uztrunka viskas, su rezikais apskritai man jie nepatinka, na meginsiu riesh tai pora valandu nuleisti, o po to ishdykauti ;) jai tai nepades meginsiu ja patenkinti oralishkai o po to nrml pats :)

Eexpert

2015-02-16 17:02

pasimetes- kodel taip atsitiko tik tu zinai, as galiu tik paspelioti: per reti santykiai, pakeista mergina, per daug nuogo kuno, kuris per greit jaudina. Siaip pirmas dalykas tai pries 4-8 val. nusmaukyk, antras- prezervatyva naudok, nebus tokia jautri galvute, trecia- jei yra galimybe dazniau mylekis, o jei ne teks nusmaukyti, kad greit nebaigtum. Ketvirta ir pagrindini- jei jau tu baigei, nereiskia, kad sexsas baigesi, savo panele patenkink liezuveliu, pirsteliais ir t.t. sekmes.

Neregistruotas

2015-02-16 08:02

pirma kart patiriu orgazama labai greitai poros minuciu begija, bet tik rdquo;nuleidusrdquo; draugas dar pastovi pora minuciu ir nulinksta ir nepasistoja, susierzine su drauge nuajnam miegoti kaip sia beda ishspresti, nes mergina nespeja patirti orgazmo o ash jau bunu baiges. priesh pora menesiu budavo viskas gerai per nakti 4 kart nebudavo sunku o dabar shudas gaunasi :(( Padekit prashau.

Neregistruotas

turiu beda, esu jaunas tik 18m. su merginom santykiauju apie du metus, bet ishkilo dabar beda :((

2015-02-16 08:02

turiu beda, esu jaunas tik 18m. su merginom santykiauju apie du metus, bet ishkilo dabar beda :((

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių