GJ

2015-02-16 11:02

Čia Simonai.Paskaičiau apie tavo problemą ir negaliu neparašyt.Mano artima pažįstama nesenai susidūrė su tokiais skausmais ir jai po tyrimų nustatė,kad tai nerviniu pagrindu.Jau antras mėnuo ji vartoja tik natūralius MP Vision ir tikrai baigia su šita problema susidorot.Jei įdomu,gali paskambint 869903554 galėsiu suteikt daugiau info.

Neregistruotas

2015-02-12 21:02

Kaune daroma kompiuterine viso organizmo ligu diagnostika .registracija ir konsultacija tel 867770385 gal galesim jums padet

Eexpert

2015-02-12 17:02

Manau, jei nieko neranda, tai gali buti psichologine priezastis. (negydytojo patarimas)

Neregistruotas

2015-02-12 16:02

Matomai, Jūs žinote po kokių įvykių tai prasidėjo. Gerai viską apgalvokite, prisiminkite. Jei tai po kokių nervinių šokų, reiks nemažai laiko, kad praeitų tie skausmai

Neregistruotas

2015-02-12 08:02

Esu visiškai pasimetusi, todėl kreipiuosi pagalbos čia. Jau daugiau nei pusmeti kankina raumenu skausmai. Jie pasireiškia po didelės nervinės įtampos. Kitą rytą atsikelusi maudžia kai kuriuos raumenis, lyg toje vietoje būtų mėlyne, skausminga prie jų prisiliesti. Tačiau mėlynės žinoma nėra, o skausmai praeina tik po 2-3 svaiačių ir nuolatos pasikartoja. Ėjau pas gydytojus, darė bendrus kraujo tyrimus, biocheminius , tyrė geležį, tačiau jų išvada - viskas gerai. Sutriko miegas, daug daug sapnuoju, neramiai miegu, nors anksčiau miegojau puikiai. Kūne netgi atsirado taškai (raumenų vietoje) kuriuos paspaudus jaučiamas skausmas. Gydytojas patarė apsilankyti pas psihologa... Tačiau aš abejoju ar toks stipurs skausmas gali būti sukeliamas psichikos ligų. Ši situacija mane veda į visišką neviltį - vakarais verkiu, dieną nerandu sau ramybės. Galbūt jūs galėtumete ką nors patarti, gal kas susidūrėte su panašia situacija?

Neregistruotas

Padėkite. Ar tai gali buti prichikos sutrikimas?

2015-02-12 08:02

Padėkite. Ar tai gali buti prichikos sutrikimas?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių