Neregistruotas

2015-10-06 05:10

Sveiki, jei domina daugiau informacijos apie transfer-faktoriu panaudojima, apsilankykite musu svetaineje: www.transfer-faktoriai.lt

Padedame issirinkti, uzsisakyti, apmokome, rengiame seminarus ir individualias konsultacijas su gydytojais.

Neregistruotas

2015-03-24 19:03

Puikus produktas, kurio pagalba galima vaikus uzauginti be antibiotiku bei cheminiu vaistu, vaikucius, naujagymius (dozes mazesnespo po puse kapsules)stipriname Transfer factor clasic, pakilus temperaturai, apsinuodijus suviduriavus, vartojame transfer factor tri factor, kapsule kas 3 valandas po paros imunitetas susitvarko pats su virusais.
Dabar musu vaistinele tuscia mes puikiai tvarkomes naturaliu gamtos produktu Transfer Factoriumi. Tiesa, paskutinis pastebejimas, isipjovus i nyksti, pakankamai giliai, mes sugalvojome atidare TF clasic kapsule imerkti nyksti i siuos miltelius, skausmas greitai nuslugo, gijimas buvo labai greitas. Esu dekinga vienai mamai, kuri pasidalino informacija apie transfer factoriu naudojima.

sveikas

2015-02-11 07:02

kas kart vis stebiuosi ir ateina supratimas - nera tokios sveikatos problemos, kurios nebutu galima isspresti transfer faktoriu pagalba. Ir tai suprantama, nes sis preparatas tiesiogiai veikia musu imunines reakcijas, o nuo ju didziaja dalimi priklauso musu savijauta ir sveikatos stovis. Per 3 metus vartojimo praktikos musu seimoje issisprende visa eile smulkiu ir nevisai smulkiu problemu ( apie slogas pamirsome, sirdies -kraujotakos sistema, endokrinine sistema (diabetasII), uzdegimai, problemos su sanariais, sinusitai, darbingumas, nuotaikos, uzdegiminiai procesai ir t.t ir pan. Jei norite pasirupinti savimi ir savo sveikatos stoviu - transfer faktoriai yra ta priemone, kuri gali jus nustebinti.Informacija apie priemone puslapiuose www.life4you.lt ir blog.lrytas.lt/transferfaktoriai/

sveikas

2015-02-11 07:02

pataisysiu truputi berza :). pajutus pirmuosius gripo pozymius idealiausias TF tri-factor, padidintomis dozuotemis kas 2 valandas po viena mes isspresime problemele ne per 2 dienas, o per 1 para.Taip kad si preparata verta tureti po ranka, ir ne tiki siai problemai spresti - apsinuodijimai, visokios infekcijos ir pan. Ta prasme -is ryto mes jau ant koju ir dirbame visus iprastus darbus.Jei nera po ranka sios priemones, tinka kiti transfer faktoriai

berzas

2015-02-03 08:02

TF vartoju nuo šių metų rugsejo.Įkalbino draugas nes zinojo mano problemą-miego sutrikimus ir dažnai pasikartojantį sunkų stresą.Žodžiu-nerviukai pašliję.Rezultatai mane visiškai tenkino.Per 20dienų susitvarke miegas ir atsibusdavau pailsėjęs ir žvalus.Kai siautė gripo epidemija ir aš pasigavau šlykštų virusą,tai padidinęs TF-Pliuso normą dvigubai ant kojų stovejau po 2parų!
Bet tai niekis..Aš iš esmės esu sveikas žmogus ir man kažkokio ypatingo gydymo nereikia.Bet ką TF "išdarinėja" su rimtomis ligomis sergančiais..Savo akimis matau kaip sveiksta žmonės sergantys hiper aktyvia skydliauke,onkologiniais susirgimais,hepatitu.Domiuosi TF pats ir labai rekomenduoju visiems draugams.
O informacijos dabar galima gauti ir Lietuvių kalba www.4-life.lt

Sofija

2015-01-27 10:01

TF, tai tikrai stebuklingas produktas!!!! Mes jau draugaujame 2,5 metus ir jis pakeite musu seimos gyvenima!!! Suzinojom apie produkta, kai mamai patvirtino baisu diagnoze - onkologija, chematerapija praejom daug lengviau, o svarbiausia - dabar ji normoj. Deka TF musu mazyle su mumis, o buvome - 5 minutes iki bedos...(pneumotoreksas, slapimo taku uzdegimas, o paskui - slogos ir bronchitai, turejom salinti adenoidus, bet viska susitvarkem be operacijos, kadangi pirmom dienom gavo antibiotikus - pradejo juoduoti dantukai - TF Cassic + TF dantu pasta ir dantukus beveik atstatem). Viresnis sunus, kuriam iki 12 metu buvo enureze, ir mes praejom visus imanomus ir neimanomus gydymus - niekas nepadejo (nei tradicine, nei netradicine medicinos), dabar sveikas ir laimingas jaunuolis!!!! Be to, rankos luzis uzgijo per 2 savaites,o po 3 savaiciu jau nueme gipsa (savaite nesiojom todel, kad taip reikia pagal instrukcjas...), me Vyras jau 2 metus nezino kas yra migrene, normaliai miega, ramus ir daug , daug kitu pliusu))))). Vidurinis sunelis (6metukai) - tapo ramesnis, apie alergijas pamirsom. As ir pati atsikraciau sienliges. O apie grupa bei rotovirusa net nesakau, nes siai dienai mums tai ne ligos, o taip - nemalonumai. Sugebu susitvarkyti situs nemalonumus tik per 1 para!!!
Tad neabejokite - tai tikrai produktas vertas labai rimto demesio!!!!

Neregistruotas

2015-01-26 11:01

TF vaikams duodu nuo praeitų metų rugpjūčio galo. Sūnui baigėsi enurezė (naktinis šlapimo nelaikymas), apsitvarkė alergija namų dulkių erkėms, sumažėjo peršalimo ligų skaičius (sūnus lanko darželį). Sūnus TF klasiką vartoja pastoviai, trifaktorių - susirgus. Dukra prieš metus sirgo itin dažnai (kas 3 savaites), profilaktiškai TF jai duodu tuomet, kai suserga kuris nors šeimos narys. Ligos žymiai apretėjo, apsieiname be antibiotikų (prieš metus dukrai paskirti 4 antibiotikų kursai, pastoviai kas 2 mėn).
Tikiuosi, kad vartojant TF ateityje ne tik iki minimumo sumažinsiu vaikų susirgimų skaičių, bet ir visiškai išgydysiu sūnaus alergiją.

Neregistruotas

2015-01-25 21:01

Mes patekome į stiprią avariją, kurios metu sesuo(16 m.) kakta išmušė priekinį mašinos stiklą, gavo ne tik smegenų sukrėtimą, bet ir liko baisiai sužalota, supjaustyta oda, kaktą nusėjo stori grubūs šašai, nuo kurių neišvengiamai turėjo likti gilūs randai. Jaunai mergaitei tai buvo baisus sukrėtimas tik prasidėjus vasarai. Be kepurės nė iš vietos. Kadangi Transfer faktorius vartojame jau seniai, ilgai nedelsėme ir tą kartą sugalvojome kaip juos panaudoti. Į TF kremą Enumi įbėrėme TF Classic ir šia mase storai aptepėme sužalotą kaktą. Artimieji negalėjo patikėti, nes po 10 min. visi šašai taip suminkštėjo ir tiesiog "nusirubuliojo". Kakta liko švari, tiesa su mažomis duobelėmis, tačiau net paraudimų iš po šašų nebuvo, oda atrodė vėl sveika ir normalios spalvos. Nebuvau mačiusi TOKIO superefekto! Kelias dienas pakartojome procedūrą. Neliko nė vieno randelio! Po tokio fantastiško išgijimo ir stresas po avarijos greičiau praėjo.

Neregistruotas

2015-01-25 09:01

mano sunu jau trecius metus kamavo stemples opa,si rudeni po 3 men vartojimo tf-plus,ligos simptomai neatsinaujino,pirma rudeni isvengem ligonines,nebesiskunde skausmais,igavo atsparuma persalimo ligoms,jei ir pasigauna sloga,ji tetrunka keleta dienu.labai dziugu kad atradau siuos papildus,nes jie jau man irode kad veikia daugiafunciskai,visa imunine sistema.

Neregistruotas

2015-01-25 09:01

jau keleta kartu spejome suvaldyti virusines infekcijas transfer faktoriu pagalba be jokiu vaistu ir antibiotiku. Tik pajute pirmus pozymius sekmingai iveikiame virusus ir infekcijas transfer faktoriu deka be jokiu stresu.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių