Neregistruotas

2015-01-01 20:01

Labas vakaras gal tai zvyneline (psorjaze] tai odos liga dazniausia paveldima is motinos puses.Internete daug literaturos yra .Susirask gera odos gydytoja.Jei patvirtins diagnoze gali parasyt vip888@one.lt pasistengsiu padet.nes is parasymo l.panasu i zvyneline bet tikrai reikes nemazai tavo pastangu.liga neuzkreciama kur gyveni jei mieste kreipkis ikoki didesni odos ligu centra .

Neregistruotas

2015-01-01 00:01

demes atrodo mazdaug sitaip.
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/01/Psoriasis.jpg
ar tai pagydoma?

Neregistruotas

Taigi,daug domejausi vitiligo situo,pas mane pradejo atsirandinet simetriskai tarp koju,virs varpos mazos demeles. Prasidejo 14metu,dabar 17. Veliau atsirado po pazastim,maniau atsiras ten,kur oda lenkiasi ar raukslejasi (tarp koju,papilvej)Viena atsirado aplink speneli,atrodo,lyg jis paprasciausiai butu didesnis,veliau aplink bamba,dabar atsirandineja ant apendicito rando. Jie nera balti,krastuose rusvoki siek tiek,tuomet balta dalis,o didzioji dalis kazkokia zvyuota. Visa oda tose vietose keistai spindi. Buvau pas odos daktara,apziurejo,zada siusti i Marijampoles plenta ar kur,ale lytine liga galvoja. Bet tai pradejo formuotis pries man turint kazkokius lytinius santykius. Labai kompleksuoju,o visos ligos siek tiek atspindi tai,ka turiu as. Kartais niezti nezymiai. Dabar tai atsiranda ant vidines ranku puses,tik visam kuno desiniajam sone demes pasireiskia anksciau,nei kairej. Jos nera mazos,jos nera baltos. Noriu tiesiog suzinoti,kas tai per liga.

Neregistruotas

Kazkokios demes.

Kazkokios demes.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių