Artūras

2015-10-18 18:10

naujas startas dar naujasnis dziaugsmas nuo pirmadienio gaunu darba. Buna pasItaiko ir linkiu tokiu laimiu visiem:):(

Neregistruotas

2015-10-17 20:10

Tainoreciau pakviest antradieni i mano organizuojama sveikatos diena Kaunas Donelaicio62 Lyderiu verslo centras pradzia 18val Laukiu visu konferenciju sale Renginys nemokamas r

violla

2015-10-17 12:10

Aš ne iš Vilniaus, aš beveik, iš Kauno. Ir dirbu Kaune:)

Neregistruotas

2015-10-17 11:10

Malonu kad yra bendraminciu as kauniete daznai bunu Vilniuj malonu butu susipazint .Visu pradedanciu t.marketinge liga norim padet ir isgydyt visa pasauli.As nemegstu pardavinet bet dievinu kai galiu suteikti informacija ir zmogus pas sprendzia pirkt is firmos ar jam siuo metu tai neidomu .juk pinigai t.m ,is tinklo. O siaip tai pritariu kad vaikam reikia leist gyventi savo gyvenima . As turiu 9manuka tai mes diziuliai draugai turim savo paslapciu ir uzsiemimu .Na o jei taip asitiko kad artimu zmoniu nera arti tik apsidairyt reikia kiek idomybiu aplinkui visada surast galima sielos drauga .Man sunkiausia yra istrint telefono nr zmogaus kuriam tu jau niekada neskambinsi ir zinai kad tau nepaskambins Tai nebijokim savo jausmu ,juk nieko nera stipresnio uz meile

Neregistruotas

2015-10-17 10:10

Laimute, aš tikiu visu tuo, ką sakai. Dirbu ir aš šioj srity, tinklinis marketingas. Bet ne kiekvienam ta maksimali sėkmė, reikia pradžioje daug dirbti, nors viskas įmanoma. Jūsų didelis stažas. Aš dirbu ne pilni metai, bet dar pasigirt daug kažkuo negaliu. Čia reikia laiko. Aš dirbu su maisto papildais, tai yra ir atsakomybė. Norisi, kad padėtų, kad būtų gerai. Nesiūlau to, kuo pati netikiu. Žmonės daug apgauti, todėl suprantamas jų atsargumas.
Aš pati linkusi į depresinę būseną, tai šis darbas, bendravimas man irgi padeda visokiariopai.
Sėkmės Jums:)

Ramune

Vaikai išeina savo keliais ir jie nenori but per daug susaistyti, nori gyvent savo gyvenimus. Aš galv. - lengviau paleiskime juos t.y rdquo;nevokimrdquo; jų gyvenimo:D. Dar tiek visko siulo gyvenimas(
prezidentai skaitos l. jauni) :D
Su ligom ir rdquo;reikrdquo; susipazint, bet nepasiduot
Gal kavos?

Neregistruotas

Viska skyriau tik seimai: dviem dukroms ir vyrui, kol tas rdquo;atjaunejordquo; ir iskeliavo rdquo;savordquo; jaunystes naujais keliais. Jo pasirinkimas, bet isgyvenau. Laikas nuskausmino zaizda. Bet dukros isejo, liko tustuma. Suprantu, kad sitam pasiruosti reikejo, o as ne. Dabar labjau save myleciau. Turiu darba, tai vienintelis stumtelejimas judeti(tik darbas, kad reikia). Sykiais reikia raminanciu, migdanciu. Jauciuosi lyg issidalinus. Vis dazniau liudna. Lenda depresija. Mezgu. Lankau paskaitas, turiu ant lango aibe geliu. Gal laikas sokti pradet-:)))?

Neregistruotas

2015-10-17 09:10

Labas savo metus parasiau virsuj .Turiu paskyt nesijauciu nei sena nei nelaiminga sveikata geresne nei kai man buvo 30m ,nakulniukai bateliu siektiek zemesni. Jau 12m kai atradau Tinklini marketinga tai nera ir finansiu problemu .kiekvienais metais keliauju .kai uzimtas tai ir laikas nera priesas .Jei kam idomu parasykit man vip888@one.lt

violla

2015-10-17 09:10

.. teateina žmonės ir išeina,
tegul skamba varpai ir verkia vaikai-
Juk iš to susideda diena.
Jei kaukia traukinys, tegu kaukia. Kol užkims.
Jei skamba varpai, kodėl mes turėtume bėgti?
Laikas tėra tik tekanti upė,
Prie kurios aš vaikštau žvejoti..

*H.D.Thoreau*

Danguole

2015-10-16 20:10

Kol dar dienos kaip kaleidoskopas, vadinkime kad gyvenam. Niurus simet spalis, bet gal ziema bus balta:D
Man teks greit iseit is darbo, nezinau kaip viskas apvirs. Bijau pagalvot.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių