aaa
Pranešimai: 29

2015-12-28 16:12

Gal galite parasyti, kaip tiksliai vadinasi ta knygele ir jos autorius???

Regina
Pranešimai: 37

2015-12-14 07:12

ir girdėjau ir naudojau man nič nieko nepadėjo o sumokėjau 1500lt jie net nesako kiek realiai jis kainuoja iš sandėlio rusijos sąskaita rodo kad 210rublių o paėmė tiek daug

alien
Pranešimai: 1

2015-10-19 12:10

laba diena, kodėl pradėjau blogiau matyti tik kairiąja akimi ? pabandžiau pats namų sąlygomis pasitikrinti: žiūrėjau tam tikru atstumu į termometrą ir su dešine akimi įžiūriu, o su kairiąja taip lengvai susisileja, reikia raukytis, kad su ta akimi įžiūrėčiau. Be to, ryte iškart pabūdus ir į veidrodį pažiūrėjus ta kairioji akis raudonesnė nei dešinioji, o po to praeina tas raudonumas ir pas mane kraujospudis gan aukštas, ką daryti, labai susikrimtau dėl to ...

klausiu
Pranešimai: 7

2015-10-19 12:10

o tai kokie buvo būdai kad pavyko isgydyti regėjima?

toma
Pranešimai: 30

2015-08-27 17:08

tai trumparegyste neatstatoma o toleregyste atstatoma na pagydoma?

agurkas
Pranešimai: 1

2015-08-24 14:08

Pratimai:
1)Ziuri kelias s i toli, paskui kelias i arti esanti daikta
2)Uzmerki akis. ir judini i kaire i desine kelis kartus. Paskui suki ratais.
3)Niksti laikai nagu i aki (delnai nusukti nuo veido) ir silpnai spaudi prei pat nories ir antakiu kur sueina. Nezinau kaip tiksliau paaiskinti :)

Patarimai:
1) Jei dirbi su pc tai monikas turi but ne per trumpesni atstuma nei gali pasiekti istiesta ranka(ne pristais o delnu)
2) Turi bus sviesi aplinka jei skaitai/rasai. Ir sviesa sviesti is kaires (kad ranka neustotum sviesos)
3) Miegoti su (nzn kaip vadinas) tokiai kaip akiniais tik medziaginiais (kad butu tamsa ir akys pailsetu).
4) Nedirbti ilgiau nei 30 min be pertraukos o pertrauka zek i toli kelias minutes. Darbas su pc, nors gal ir nebutinai.

Daugiau ant smugio neprisiminiau

xxx
Pranešimai: 184

2015-08-23 18:08

AKIŲ LAZERINĖ CHIRURGIJA,KONSULTUOJA IR OPERUOJA MED. MOKSLŲ DR.REMIGIJUS GRICIUS.TEL.868651039

Liepa
Pranešimai: 25

2015-08-10 12:08

tiems, kas tingi daryti akiu pratimus, paskaitykit M.S.Norbekovo knyga "Kvailio patirtis, arba kelias i praregejima. Kaip atsikratyti akiniu". Turiu labai didele trumparegste, o si knyga labai padejo iveikti tinginyste priziureti akis. Jau kokie trys menesiai kaip uzsiimu savo regejimu ir pastebejau daug idomiu dalyku. Kas bandote atstatyti savo regejima, parasykit man emeila, butu idomu pasidalinti patirtimi :)

Grazvydas
Pranešimai: 4

2015-07-31 10:07

Galime ta tema pabendrauti. Gamta sutrikde regejima, gamta ir atstatys. Ir dar- gamta protingesne uz gydytoja. Siu atveju jie tik moka akinius parinkti. Jie teigia kad trumparegyste neisgydoma. Su gydytoju (dibiliuku) gincijaus ir vistiktai mano teisybe. Jie nenori tobulintis, o beto ir nenaudinga, nes jei visi bus sveiki, tai jie mazai beuzdirbs. Uztat juos reikia suprasti. Jiems reikia pastoviu klijentu - donoru.

Grazvydas
Pranešimai: 4

2015-07-31 10:07

labas. as savo dukrai atstaciau akis, buvo -1.25 ir -0.75. Dabar puikiai mato. Jei tevai neturejo regejimo sutrikimu tai atstatymas tikrai nera sudetingas, taciau jei slypi genuose, - net neisivaizduoju. Ilgai domejaus kaip atstatyti regejima, nes niekaip negalejau susitaikyti, kad mano dukra su akiniais, teko ir suklysti ne karta, bet prie tiesos priartejome ir pasiekeme puiku rezultata. Kelias nera paprastas, bet prie gero noro viskas imanoma.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių