Neregistruotas

2016-04-06 17:04

Sveiki galvadrebiai. Man viskas prasidejo nuo ranku prakaitavimo stresinese situacijose, tai labai erzino ir verte dar labiau nervintis. Veliau prasidejo ranku drebejimas o dabar ir GALVOS. Siaubas kaskoks, kas toliau? Man dar tik 25, tenka daug sneketi pries auditorija.. Labai nervinuosi, kad kas pastebes, o manau, kad tai darosi vis akivaizdziau. Kokia tai gali buti problema? Prasau pasakykit, kad kaskas ja kaskaip isprende. Tikrai galvoju apie raminamuosius, nes pas daktarus del sios problemos nesilankiau, bet manau, teks. Nes nugaleti baimes drebejimo nebeiseina:s

Neregistruotas

2016-03-06 18:03

Sveiki, as taip pat turiu, tokia pacia beda, del galvos drebejimo. Esant vienam viskas tavrkoj, jokio drebejimo nera, taciau bunat su kitais zmonemis, atsiranda galvos drebejimas. Nepastoviai dreba, taciau pvz, geriant, arba ziurint kitam zmogui y akis ir pan... Gal kas zinot, kaip sumazinti ta drebejima???

Neregistruotas

2016-02-23 20:02

Sveiki, dauguma jūsų čia rašot apie rankų drebėjimą (nes tokia tema,daa). Na, mano atveju, man nervinėje situacijoje dreba ne tik rankos, bet ir galva. Aš dažnai koncertuoju (groju), ir kai per kūrinio pauzę bandau pakelti galvą, ji pradeda drebėti. Tada aš ją staigiai nuleidžiu, ir pradedu dar labiau parintis "Velnias, o jei kas matė, kaip man drebėjo galva?!.." .O ką jau kalbėti apie viešus pietus, kai reikia valgyti prie nepažįstamų ir kaip ir visi tu šiek tiek nerviniesi. Blogiausia tai, kad tas nervas pasireiškia man galvos drebėjimu. Help? Kiek klausiau, tai vieniems dreba kojos, kitiems rankos,bet dėl galvos drebėjimo neesu niekur girdėjusi...

iren

2015-12-21 12:12

po galvos auglio operacijos vietoj sveikimo prisidejo vienos rankos sakyciau ne drebejimas,o sokinejimas,nieko neina su ja nuveikti,gydytoja pagal simptomus nusprende,kad atsirado parkinsonas,taciau vaistai-pramipeksolis,nei levadopa neveikia,tai liepe negerti,tik ka toliau daryt?Gal kas turit tokios patirties,gal ka patarsit,aciu

Neregistruotas

2015-12-03 22:12

to Rokas: patariu kuo greiciau kreptis pas psichiatra ( kaip baisu beskambetu ) ir netempti gumos, nes tas nedidelis ranku drebejimas pries auditorija gali greitai virsti panikos priepuoliais, bijosi auditoriju, zmoniu susirinkimu ir t.t. man 23 ir tai prasidejo gal kai buvo 18-19 metu, is karto nepastebimai, po to labai stipriai buvo pries metus pradejau gydytis, tai lygtais geriau, po truputeli pradedu valdyti save

donatas

2015-12-03 15:12

Man penkiolika metų , nerukau , negeriu , o rankos dreba , kavos nemėgstu , nuo ko ? ką daryti? didelis diskomfortas...

vaikinas

2015-11-25 10:11

Man 29. Turiu tokia pat problema kaip ir Jus. Kartais rankos neklauso lyg nesavos. Viskas prasidejo pries 7 metus rusium su semos isirimu po finansiniu problemu. Pradzioje nekreipiau demesio sakau nervai, bet viskas per metus issirutuliojo iki sunkios depresijos ir pastoviu poilsiu ligonineje. Ligonines padedavo tik is dalies nes rakos kalatojosi kaip pasele. Likimui sudavus dar viena smugi pasidare dar blogiau. pradejau visai vengti viesumos, nes puodelis slysdavo (issipurtydavo) is ranku. Didesni susirikimai tapo tabu. Susidraugavau su alkoholiu. 100 gr ir gerai, BET GAL TRIS men. Dabar jau ilgi metai negaliu pasiziureti i alkoholi. Taigi, jeigu anksciau i koki pokili negaledavau eiti del ranku drebejimo iki tol kol neisgersiu, dabar negaliu ir del raku drebejimo ir sleikstulio alkoholiui. PARIMAS: BRANGIEJI, NESIGYDIKIT ALKOHOLIU, BUS KAIP MAN.
SEKMES.

Neregistruotas

2015-11-22 20:11

ranku drebejimas mane vargina jau seniai nors man dar tik 19! jauciu del to dideli kompleksa... negaliu net normaliai rankose puodelio nulaikyt. aplankiau nemazai daktaru bet visad sulaukdavau atsakymo jos tai yra normalu ir vaikas isaugs bet man jau 19 nejau dar neisaugau??? padekit zmones nebezinau ka daryt. tyriausi neseniai skydliauke viskas tvarkoje, tai kas dar gali buti? gal kalta laimo liga kuria esu persirgus?

rokas

2015-11-15 14:11

Man ir tas pats, man 16 metu, tuoj bus 17, nezinau kdel, bet rankos pradeda drebet ir niekaip neisheina sustabdyt, dazniausiai pradeda drebet , kai reikia pasirasinet, ar koki referata skaityt pries auditorija. Prasau padekit, nes mane jau nervuoja toks gyvenimas!

lina

2015-10-26 20:10

mane taip pat vargina sita beda ir niekaip negaliu jos nugaleti, rankos dreba tik esant viesumoje, neswarbu ka bedarant, valgant, geriant, negaliu islaikyt indu, jauciu dideli kompleksa ir nezinau kaip to isvengti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių