mama

2015-12-27 00:12

Tai reikia pirma padaryti tyrimus -paimti tepineli ir laboratorjoje auginti, tada isbandyti su ivairiais antibiotikais. Paprastai gauna keleta antibiotiku, kuriu bijo tas stafilokokas ir is to saraso tik tinka gydymui. Reikia geros gyd dermatologes, kuri butu su tuo susidurusi ir zinotu kaip teisingai derinti tarpusavy tuos antibiotikus, kad pagydytu!

ruduo

2015-10-27 08:10

Kas zinot kaip reikia gydyti gerkles auksini stafilokoka? Gydytoju paskirti vaistai (eritromicinas)nepadeda. Pagelbekite, kas ka zinote. Gal zinote kokie gydytojai Vilniuje, Kaune ar Klaipedoje gali padeti.

Neregistruotas

2015-10-20 15:10

egle

2015-09-21 17:09

Buvo ir man primiausia daktarai padare tirumus po to kai ypjove ir panaikono voty... tada issiaiskino kas man ten yra... o man buvo auksinis stafilokokas,tada paskyre tokius vaistus kuriuos leido kas pirmadieny po viena anpule y menty,taip 4kartus,ir sake daugiau jokie votys nebeturetu pasikartot,tas daktras naudoja vaistus kuriu nera lietuvoje tik rusijoje...jai nebu jus suleide man tada butu iskile problemu gimdymo metu na ir zinoma tie votys butu pasikartoje vis dazniau....db jaucuosi gerai ir jokie votys nebeiskyla

Neregistruotas

2015-09-19 08:09

sveiki, sakykit ar padejo daktaro Bartkevičiaus gydimas tais vaistukais? kiek metu jusu dukrai? idomu ar galima juos vartoti 1m7men vaikui? dekui

Joana

2015-09-08 14:09

labas, susirgo mano vaikelis 2metu, daug visko prisiskaiciau...nesuprantu ar si liga pagydoma ar ne?nepasis jei nesiotojas, o jei serga ar pagis?
aciu

Neregistruotas

2015-09-04 18:09

REIKIA KOU GREICIAU GYDYTI

edita

2015-09-03 19:09

Sia liga galima apsikresai kaip? Ar i savaime atsiranda?

Neregistruotas

2015-08-31 05:08

sveiki visi,

yra keli labai svarb8s dalykai gydant minėtas infekcijas.1 kad sergančiam žmogui ši infekcija kartojasi dėl to kad jis gali būti auksinio stafiloko nešiotoju. o tokių yra vidutiniškai kas antras. tai nustato laboratorinis tyrimas. nešiotojo gydymas yra labai brangus ir negarantuoja, kad tas stafilokokas visiškai pranyks. jis labai klastingas tuo, kad stafiloko nešiotojas gali savaime jo netekti taip pat sėkmingai kaip ir pasigauti naują. mes šį mikroorganizmą nešiojame savo nosyje. todėl pirmiausia ką rekomenduoju tai iš namų išmesti visas daukartines norines ir niekada jų nenaudoti. tai puikiausia šių bakterijų veisykla vis papildanti musu organizmą vis nauja bakterijų porcija. taip pat labai svarbi asmens higiena. o įtarti nešiojant stafilokokus galima jei nusilpus organizmui prasideda pūlingi ir skausmingi bėrimai bei spuogeliai. jei turite klausimų galite rašyti kavaliauskaspov@gmail.com .

Neregistruotas

2015-08-19 03:08

Jei kam nors idomu,kokiu budu atsikratyti isiselusio organizme stafilokoko-rasykite fohowgrupe@gmail.com

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių