Neregistruotas

2015-08-03 20:08

Sveiki,

Man jau 23 metai, taciau uzaugau seimoje, kuri nieko niekad nekalbejo su manim apie suaugusiuju reikalus ir su viskuom man tenka susidurti vienam be niekeno pagalbos ar paaiskinimu. Ir iskilo klausimas kas yra estetinis vyru grozis?

Siuo metu man labiau aktualus vyru plaukuotumas ir prieziuros budai palaikyti estetiskai tvarkinga ir sveika kuna. Butu saunu jei i viena vieta butu sudeti visi vyrams reikalingi kuno prieziuros elementai ir aprasyta ju metodika su labiausiai patartinomis priemonemis.

Mano konkretus klausimas yra apie koju plaukuotuma. Vis labiau matau jaunuolius kurie rodos gime neplaukuoti arba zino kazka, apie ka as gyvenime neesu mokytas ir tai vercia vis labiau nejaukiai jaustis. Kaip valdyti koju plaukuotuma ir kokiomis priemonemis? kiek zinau skusti skustuvu yra labai nepatartina. Ar yra kokios specialios priemones siam reikalui tvarkyti ir kur ju galima isigyti? ar tiesiog zmones perka depiliacinius kremus arba eina i grozio salonus? kodel jaunuoliai plaukuotomis kojomis tampa tabu su kiekviena diena?

Neregistruotas

Vyru grozio estetika ir kuno prieziuros budai

2015-08-03 20:08

Vyru grozio estetika ir kuno prieziuros budai

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių