Neregistruotas

2015-12-19 10:12

Pameginsiu atsakyti:
Jei klausimas del MRT. MRT parodo strukturinius segmento pokycius t.y. Disku pokycius, raistines strukturas, dehidratacijos pozymius, isvarzos tipa, kiseniu, stuburo kanalo ploti, MODIC degeneracijos lygi, kompresijos lygi, riebalinius darinius tarp raumeniniu skaidulu- ir arba tarp raumens dangalu. Siuolaikineje kineziterapijoje MRT tyrimas duoda daugybe informacijos, o ta informacija apie segmento struktura leidzia padaryti maziau klaidu gydyme.
Kai matome MRT duomenis, noreciau dar karta pabrezti- tai segmento struktura, mes matome viena momenta t.y. kai zmogus guli horizontaliai ir jam atliktas tyrimas.
Zmogui gulint horizontaliai veikia kitokios salygos. Galima teigti, kad MRT tyrimas ne visiskai atsako Pvz. kompresijos lygi. Kodel?
Todel, kad zmogus guli horizontaliai. Jis turi guleti horizontaliai, nes vertikalaus MRT Lietuva neturi.
Kam reikalingas vertikalus tyrimas? Jei zmogus stovetu ir jam butu atliktas tyrimas, rezultatas butu gal net prastesnis (pvz. tuo atveju jei kalbetume apie disku dehidratacijas, ar kompresijos lygius). Deje darome prielaida, MRT horizontalioje plokstumoje + bukle blogesne stovint.
Kalbekime apie NSFI (neurospinalines funkcijos indeksa) tyrima, tai jau ne struktura, o funkcija. Indeksa sudaro keli tyrimai:
Algometrija, Termografija, Miografija, Sirdies darbo kintamumas, Lankstumo matavimai. Sie tyrimai leidzia matyti kineziterapinio gydymo krypti krypti. Tyrimas iskarto numato kokie raumenys yra nebalanse, kokioje bukleje yra sirdis (kokiu kruviu galima dirbti), ar reikia pratimus dozuoti segmentais, ar visam stuburui, kurios sritys skausmingos, kokia stuburo raisciu bukle ir tt...
Apibendrinant:

Reikalinga matyti MRT ir NSFI tyrimus. Kitaip tai bus aklas klaidziojimas po Jusu organizma.
Kazin kas noretu be jokiu tyrimu eksperementuoti su Jusu kunu. Galite teigti, kad tas ar anas gydytojas zino ir ismano savo darba ir todel ir Jus juo pasitikit.
Jei kalba butu apie mane tai sakyciau, kad butu protingiau viska gerai pamatuoti, o paskui imtis vienokios ar kitokios intervencijos. Gal kas ir paklaus, o kodel reikia tirti ar matuoti? Atsakyciau: Nera nei vieno vienodo atvejo, tik individualus.
Jei yra klausimu rasykite cia arba info@kineziterapija.org

Sekmes visiems!

Neregistruotas

2015-12-13 13:12

Ir kas is to tyrimo? Sukisti pinigai ir dar syki patvirtinta ta pati diagnoze, kuria nustato tas pats MRT? Pvz jei stuburas kreivas, tai tas tyrimas ir rodys atitinkamos puses raumenu darbo disbalansa. Jei yra kitu bedu - ir be to tyrimo akivaizdu, kad zmogus nepasilenks i sonus ar kitaip.

linas

2015-12-04 08:12

Pradetas taikyti naujas stuburo tyrimas.
Stuburas istiriamas termiskai, algometriskai, inklinometru, elektromiografiskai, pulso daznis.
Tyrima galima atlikti praktiskai visiems.
Placiau skaitykite www.subluxation.com/
Arba registruokites adresu info@kineziterapija.org

veronika737

2015-09-26 11:09

Sveiki,
Gal kas galėtumėtė patarti dėl nugaros skausmų gydymo. Kur vakarų Lietuvoje teiktų geras paslaugas?
Iš anksto dėkoju.

Neregistruotas

2015-02-21 00:02

reikia daug masazu su fastum geliu, man visada skausmus apmazina

Neregistruotas

2015-01-05 06:01

Joo, Airema, panasi situacija. apie rentgena dirdejau, bet jei tuo metu zarna nebus ilindusi tarp raumenu, tai nieko ir nematys...o ji tik kartais ilenda, vat tada kai labai suskausta... ir ka cia zmogui daryti, negi pjaustytis nezinant del ko...

Neregistruotas

2015-01-04 19:01

geriausia kaune. ir vistiek pigiau išeis.

Neregistruotas

2015-01-04 18:01

Pasitrodo turiu problemų visose ligų punktose.Man po kairiuoju šonkauliu kai pasilenkiu tiesiog kažkas iškiša špygą l.skaudžiai.Man daro ekoskopiją nieko nemato ir sako negalitenai nieko būti.Parodyk.Na,ką jiems pasakysi,juk ta špyga išlenda ne tada kada nori,bet jau matosi įlinkimas.Aš kiek pasižiūrėjau žmogaus sandarą toje vietoje kur man-yra skrandis,apjuostas storaja žarna.Čia pati nusistačiau.Tada šiek-tiek sužinojau,kad yra išgeriama kažkokių kalkių,ar kokio kitokio tam skirto kontrastinio skysčio ir rentgenu žiūrima kaip jis keliauja ir ,jeigu užsuka ten kur nereikia iš kelio,ten gali būti išvarža.O Vienas chirurgas man pasakė,jeigu jau taip nori,tai galim prapjauti ir pažiūrėti kas ten yra,jeigu nebus nieko-užsiūsim.

Neregistruotas

2015-01-04 06:01

man netinka kaune, gal yra kas vilniuje? bet siaip mane domina ne kur, o kaip nustato.

Neregistruotas

2015-01-03 11:01

861138077 cia to kabineto telefonas. ten tau paiskins administratorė

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių