Neregistruotas

2015-12-31 21:12

pasikonsultuok su psichologu

Neregistruotas

2015-12-31 20:12

Nebezinau kur kreiptis nes pastaruosius 7 menesius gyvenu svetur,esu gan uzsidares ir labai noriu gryzti atgal,taciau tai siuo metu neimanoma. Ne vienam man yra sunku, seima taip pat pergyvena,daugeusiai mama. jauciu nuolatine itampa,verksmai netyla,bet as verkt negaliu,nors ir norisi. Ateities nematau, cia likt neturiu pasirinkimo, atgal gryzt nebegaliu, atsiprasau jei ne cia papuoliau,bet pamaniau kad gal yra zmoniu kurie gali patarti.aciu is anksto.

Neregistruotas

Reikia pagalbos,tariu zodi prasau.

2015-12-31 20:12

Reikia pagalbos,tariu zodi prasau.

Neregistruotas

2015-08-10 13:08

Yra tokia patarle-"Suo ir kariamas pripranta";Manau,viska pakeis laikas.Po keliu metu tai,kas dabar atrodo labai sunku,bus tik juokas.

Neregistruotas

2015-08-10 12:08

kuri laika buvau isvykes i uzsieni. Ten budamas po poros menesiu ziauriai pradejau noreti namo. Manau normalu. Kai grizau, norisi atgal... Irgi normalu. Pradedu manyti kad kur esu - visur yra labai gerai!

Erika

2015-01-11 14:01

jis. patikek manim as ten buvau. nezinau kokioj sali esi bet speju: anglijoj. aisku gal suklydau, nezinau. mano emailas: erikute_2005@yahoo.co.uk parasyk man as tau padesiu. as irgi buvau tevu isvesta is lietuvos 13 metu, negaliu net apsakyti kokia nostalgija jausdavau, ypac kai cia draugu neturejau buvau atstumta nes ir kalbos nemokejau. bet zinok viskas praeina, paauglyste tai tik vienas etapas tavo gyvenime. nors dabar tau jis atrodo kaip vienintelis.

Neregistruotas

2015-01-07 22:01

Is esmes, tevai svetur kelesi gyvent ne is gero gyvenimo,todel mane eme kartu, tevas aiskiai pasake,jog i lietuva gryzt nenori, mama adaptuojasi normalei,vienam man sunku,taciau niekas manes taip nesupras,kaip suprato mano draugai. manau dabar toks amzius kai nieko gyvenime nenori,tik turet draugu ir linksmintis,manau tas pac buvo ir su mano tevais.

Neregistruotas

2015-01-07 21:01

Taip, aš matau reiškinių, dėl kurių negali jaustis gerai ir normaliai funkcionuoti.Lengva nostalgija yra gerai, tačiau , kaip nėra saiko - blogai.O kodėl negali grįžti į Lietuvą, čia tavo pagrindinė problema, gal galėtum paaiškinti?

Neregistruotas

2015-01-07 03:01

1. Sunku kai zmones nesupranta,ka tu nori pasakyti,tuo labeu kai nesupranti ka jie tau sako. 2. Ilgiuosi savo gyvenimo kuri palikau Lietuvoi 3. Pasiilgau draugu,giminiu, jausmu.
Tai juntu gan daznai, girdint muzika,jauciant kvapus daug kas primena gyvenima Lietuvoje, jauciu gan didelia nostalgija.

Neregistruotas

2014-12-31 23:12

Jis,žinau,kad kartais nėra žmonių,kas tau galėtų padėti,žinau,kad negali kažkur kreiptis,todėl pasistengsiu tau padėti.

Pirmas etapas,pasakyk ir konkrečiai įvardink tris didžiausias problemas.Bandysim spręsti,konkrečiau nupasakok aplinkybęs,situaciją,del kurios taip jautiesi.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių