Neregistruotas

2016-05-02 16:05

turim rezultatų gydant seborėją. Rašykit vilmute1966@gmail.com arba skambinkite 860023315

afrodite

2016-05-02 08:05

Prasau parasykite ir man kaip ja gydyti.Nebegaliu,niekas nepadeda,vien pleiskanos ir niezulys. dziugintag3@gmail.com

Neregistruotas

2016-04-08 20:04

Pas mane lengvos formos seboreja, beria viduri krutines, niesti, nemazai pleiskanu galvoje, niesti, buvau pas gyditojus ir ne viena karta, israso tepalus sampunu ir pan, kazkiek padeda kol naudoju, paskui vel tas pats, tad.......seniai girdejau ,kad paprasta soda daro stebuklus, pasidomejau internete, nusprendziau pabandyti, paimdavau pora arbatiniu sauksteliu sodos su kaupu plius minus ir uzpildavau siltu vandeniu sumaisydavau gerai ir patepdavau visa krutine ir pilnai galva , palaukdavau apie 10 - 20 min. , ryte ir vakare, pirmos savaites antroje puseje pajutau ,kad gereja, biski sumazejo niezulys, tad nusprendziau panaudoti ilgiau, gal po dvieju savaiciu, jau beveik nesimate berimu ant krutines neniestejo sumazejo pleiskanu ir neniestejo galva, dabar naudoju jau virs triju savaiciu, ir rezultatas puikus, nuejau pas gyditoja ir pasakiau kaip kas (manau ji tai zinojo kad soda gali padeti ,bet negali sakyti patys suprantat kodel) apziurejo mane simtomu nesimato, sake jei tau tai padeda tai puiku, tai kolkas viskas ok, dar savaite panaudosiu ir ziuresiu ar atsinaujins ar ne. Tai va man padejo ir naturliu budu :)

Neregistruotas

2015-12-30 12:12

sveiki,
mane kamuoja riebioji seborėja, gal kas žino tiksliai kokia tai žolė nuo seborėjos. sako jog jos galima įsigyti vaistinėse, tačiau niekas apie tokią žolę nėra net girdėję.

Neregistruotas

Seborėja

2015-12-30 12:12

Seborėja

Neregistruotas

2015-12-23 21:12

Sveiki, pas mane atsirado sita seboreja, po to kai issiploviau sampunu Vichy nuo slinkimo. Naudojau ju ampules nuo plauku slinkimo, super padejo, nusprendziau nepagailet pinigeliu ir nusipirkau ju sampuna. Rezultatas: praejo 3 metai ir negaliu nieko padaryti, kankina ta seboreja. Vaistineje patare nusipirkti kauke su zaliu moliu. Tikiuosi pades.

Neregistruotas

2015-12-04 20:12

Seboreja ir man.O man 15m.Prasidejo jau pries pora men.Is pradziu bandziau sulsena nelabai padejo.Tada nuejau pas dermatologa ir israse Laticort tepala.Na jis tikrai padejo,bet reikejo tepti kasdien,nes jei viena diena neistepi iskart atsinaujina.Tada panaudojau Advantan tepaliuka .Jis greiciau padedavo,bet po kiek laiko jau nebe.Nebezinau ka daryti gal ka patarsit?

Darius38

2015-11-29 21:11

domina gydimas dariusmarozas1@gmail.com

Neregistruotas

2015-11-28 12:11

Kotryna, galiu padeti per 2 sav issigydyti seboreja visiems laikams, nebereiks tepti jokiais kremukais ir sampunais plauti
parasykite email. Kentejau 5 metus, pagaliau jokiu pleiskanu jau 2 metai

Neregistruotas

2015-11-25 21:11

Sveiki. Nuejau pas daktare ir ji patvirtino jog man pasireiske seboreja tarp plauku prie kaklo. Imdavo nezmoniskas niezulys, nudraskydavau tiek kad uzsidedavo sasas. Taigi ji man israse ELOCON tepala(jis yra hormonininis, todel ilgai tepti negalima), as ji tepiau tris dienas, kad suminkstinti tuos sasus ir po triju dienu pradejau trinti tas vietas himalaju druskos tirpalu. Geriausia butu negyvosios juros druska, bet as naudoju himalaju druska. Taip gydausi dar tik dvi savaites, bet rezultatai tikrai dziugina. Tik nepamirskite teptis kiekviena diena bent po du kartus. Tikiuosi pades ir Jums

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių