ieva

2015-12-31 17:12

Dekui visoms uz issakytas mintis patarimus.As issiskyriau . Dabar sunkoka , taciau su laiku bus gerai,svarbiausia nepamirsti del ko skiriuosi.Be to gavau jau kruva sveikinimu su skyrybom.Panasu kad man Naujieji bus tikrai nauji :))
Sekmes Aciu uz palaikima.
Geru Nauju Metu !!!!!!!!
Linkiu kuo daugiau meiles sau !!!!!!!!!!!!

Neregistruotas

2015-12-31 01:12

Kaip tau sekasi,Ieva? Dabar linkiu tau saldaus miego ir nuostabių sapnų,nuo jų pailsi ir lengviau sunkioje kasdienybėje.O aš nemiegu jau ketvirta para ir atrodo,kad jau niekada neužmigsiu arba užmigsiu amžinai.Atleisk,juk norėjau palinkėti tau spalvotų sapnų,o patarti ką nors bijau,nes bijau patarti blogai,tad gal geriau manęs neklausyk,bet vistiek galvoju,kad jeigu keisti ką nors gyvenime,tai keisti iškart ir ryžtingai,o jeigu ne,tada turi apmastyti blogiausius galimus varijantus ir kaip sugebėsi su jais susidoroti.

Neregistruotas

2015-12-30 09:12

Ir Jus su Naujaisiais.Visiems linkiu kuo geriausios kloties,sveikatos,ryštingumo priimtinuose sprendimuose ir tegul Jums lipant į amžiaus metų kalną, į priekį vedą laimės žyburys,o lydi jus gyvenimo kelyje laimės paukštis.

Neregistruotas

2015-12-30 03:12

Tai ir yra gražu, kad turėdami skirtingas nuomones sugebame jų nepiršti kitam, bet jomis dalintis. Kas norės - išgirs ir įsiklausys. O tai, kad Jūs mane visiškai ne taip nupasakojote nėra nieko keisto - vis tik sunku apie žmogų spręsti iš vieno komentaro.
Su Naujaisiais.

Neregistruotas

2015-12-29 17:12

Ir Jūs neteisus,aš jus supratau ir jums pritariau,gas pastebėjote,kad parašiau,kad niekas man netinka,gal naktinės nemigos iškankinta galva neaiškiai reiškė mintis,Ievai reikėjo konkretaus patarimo,tačiau jis vistiek išplaukia iš tiesiog panašiai susiklostančių šeimyninių gyvenimų,todėl šiuos Jūsų pastebėjimus aš prisiėmiau sau ir nutariau padiskutuoti,kaip čia jums dar aiškiau pasakius, gal eilinės moterėlės rolėje,tiesiog šis mūsų dialogas turėjo šiek-tiek praskaidrinti sunkias mintis ir parodyti,gal tokia pusiau juoko forma,kad kiekvienas žmogus ne visada turi priimti kito žmogaus patarimus už pinigą,nes nuomonių ir gyvenimo situacijų yra daug,bet ne visada padėtis yra be išeities.Bijojau,kad tikrai paimsite mano komentarus už pinigą,todėl gale Jus aprašiau ir paprašiau atsakyti.Bet Jūs man atsakėte ne taip,kaip tikėjausi.Tik galiu pasakyti tiek,kad aš irgi visai nesu tokia, kokia pasirodžiau, išsakydama,, didžiosios daugumos,, moterų mintis.

Neregistruotas

2015-12-29 13:12

Mano pastarasis komentaras TAIP PAT nebuvo taikytas Jums asmeniškai. Tai tiesiog mano mintys, tai kaip aš matau ir suvokiu šį pasaulį. Aš nesiekiu įrodyti savo tiesos, visad esu pasiruošęs dialogui ir pasidalinimui mintimis. Juk tam ir gyvename, kad išgirstume, pamatytume, išmoktume, suprastume ir pritaikytumėme.

Neregistruotas

2015-12-29 13:12

Miela, Airema, Jūs VISIŠKAI ne taip mane supratote. Tiesa pasakius, parašiau savo pastebėjimus net iki galo neįsigilinęs nei į Jūsų, nei į Ievos mintis. Taip kad nieko nereikia priimti asmeniškai. Tiesiog dalinuosi tuo, ką matau aplink. Dabar perskaičiau Jūsų komentarus ir galėčiau ką nors parašyti, bet ar verta? Matosi, kad Jūs turite savo nuomonę ir suvokimą apie savo gyvenimą. Suprasčiau Jus tuo atveju, jei Jūsų vyras ar kitas artimas žmogus būtų neįgalus ar panašiai - tuomet galima sakyti, kad be Jūsų jis pražūtų. Tačiau jei taip nėra, tai pagalvokite - iki Jūsų jis gyveno vienas ir išgyveno!
O dėl manęs, tai turiu Jus nuvilti - spėjimas buvo pro šalį. Deja.
Dar pasikartosiu - nereikia visko priimti taip asmeniškai. Ar nepastebite, kad Jūsų pasisakymas tai buvo tarsi "atsimušinėjimas" į mano mintis, kai tuo tarpu manosios neturėjo nieko bendro su Jumis? Jei jūs esate laminga savo šeimoje, jei jaučiate, kad gyvenate pilnavertį gyvenimą ir esate juo patenkinta - labai gerai!!! Tuomet jokie kitų komentarai neturėtų Jūsų trikdyti ar versti teisintis ar aiškintis. Mes kiekvienas pasirenkame kas mums yra geriausia. Bet jei žmogus jaučia, kad jam blogai ir vienintelis dalykas kurį jis daro, tai visam likusiam pasakuliui skelbia koks jis nelaimingas, tuomet man sunku tokį žmogų užjausti. Norint kažką savo gyvenime pakeisti reikia veikti. Kito kelio nėra. Laikas nieko nekeičia, kad ir kaip romantiškai tai skambėtų.

Neregistruotas

2015-12-29 12:12

belieka rinktis kas tau svarbiau. sunus ar vyras. Jei sunus svarbiau mesk vyra. jei vyras svarbiau- mesk vaika. jei abu vienodai svarbus- kankinkites visi trys kol mirtis jus isskirs

Neregistruotas

2015-12-29 02:12

Žinot,man l.patiko Komentaro komentaras,peržvelgus diskusijų tekstus,tai vis-tik-tai jis skirtas man,bet gal padės Ievai priimti kokį-nors sprendimą.Nuoširdžiai pasakysiu,nė vieno punkto negaliu pritaikyti sau,bet nors l.trumpai/nes turėčiau pasakyti l.daug ką/,į kiekvieną pastraipą pasakysiu:
Aš neįsižeidžiau.Kalbant bendrai apie blogai gyv.moteris,Jūsų pastebėjimai teisingi.Dabar prašau Jūsų neįsižeisti-bet iš kur tų pastebėjimų tiek daug?Sekančioje,,kartais,,-galima pakeisti Į ,,dažnai,,.3.Pripratimas dviejų žmonių kartu nelaiko,t.b.tai ne mažiau,kaip meilė.Vienos/vienišos galbūt reiškia,kad be aptarnaujančio personalo pareigų,turime tiek to kažko savo,kaD vyrus žeidžia toks akiratis,o vyrai to arba neturi,arba negali susitaikyti,kad vien jų pomėgiai,nėra ir žmonų vieninteliai.Dabar vėl atsiprašau aš,nes panašiomis frazėmis kalba mano vyras,kada gerokai padaugina ir nori man įgelti,bet dėl to jam pačiam paskui labiau skauda.Nepalaikykit,kad tai taikau Jums,jokiu būdu.
Žmogus ateina ir išeina vienas- kieno tai žodžiai?Čia tokios mažos diskusijos neužtenka,taip kaip ir aptarti ,, nepilnavertis,,rutina,,-todėl jų nebus.Negaliu priimti ir patarimų,nes egoizmo turiu tik tiek,kiek reikia savigarbai,nemoku apgaudinėti nei savęs,nei kitų,bet manąsis be manęs tikrai nei iš vietos-tai patikrinta,tik dėl to kalta aš pati. Dabar gal Jums atrodo,kad patardama Ievai,prieštarauju pati sau,nors Jūsų ir mano patarimai jai lyg ir sutampa,tačiau aš juk nutyliu apie tuos svertus, su kuriais be manęs nesusidorotų jis pats ir ne tik jis ir apie tai kodėl mano didžiausia svajonė- noriu į negyvenamą salą.
Dabar norėčiau paklausti Ar Jūs nesate vyras, turite apie 35 m.amžiaus,esate išsilavinęs/kažkaip dėl aukštojo dar abejoju,gal tai priekyje/,esate išsiskyręs arba antrą kartą vedęs,gal neretai išvykstate į komandiruotes/taip sakykime/,arba dažnai susikivirčijate su žmona ,arba Jūsų toks darbas -įrodinėti ir ginčytis?Be to atleiskite/į tai galite neatsakyti/ar Jūs ar šalia Jūsų esantį žmogų vargina rimtas negalavimas.
jAU greit Naujieji.Linkiu Jums visiems
teisingų sprendimų,gerų pasikeitimų,stiprymės,meilės ir sveikatos.

Neregistruotas

2015-12-28 18:12

Prašyčiau neįsižeisti, bet norėčiau pasidalinti savo pastebėjimais.
Kartais susidaro toks įspūdis, jog moterys tiesiog mėgaujasi savo "kančia" bei tuo, jog mano, kad vyrai be jų neišgyventų. Galbūt taip tiesiog lengviau - gyventi savo varganą gyvenimą (jei tai būtų galima pavadinti gyvenimu) ir viską pateisinti tuo, kad kitas žmogus be jūsų nei iš vietos. Patikėkit manim, dar ir kaip išgyventų, ne maži vaikai yra.
Tas nelemtas pripratimas vienam prie kito, rutina - štai kas jus laiko kartu. Žmogus yra perdėm egoistiška būtybė ir aiškinimas, kad liekate šeimoje tik dėl kito yra paprasčių paprasčiausias savęs apgaudinėjimas. Pačios pripažįstate, jog esate vienos/vienišos. Ką gi tai reiškia? Galbūt tai, kad be savo vyrų daugiau nieko neturite ir bųtent JŪS esate tos, kurios nesugebėtų išgyventi vienos???
Galbūt labai klystu ir atsiprašau. Niekam asmeniškai savo komentarų netaikau, tiesiog dalinuosi mintimis.
Nereikia prisirišti prie žmogaus, nei prie vyro, nei prie vaikų. Reikia turėti kažką savo - savo pomėgius, laiką, vietas. Žmogus ateina vienas ir išeina vienas. Visi kiti tėra pakeleiviai. Gyvenimas pilnas aistrų (nekalbu vien tik apie kūniškas :-)), būtina atrasti save. Linkiu nustoti apgaudinėti save viską aiškinant savo pasiaukojimu ir priimti egoistišką sprendimą, kuris būtų naudingas visų pirma JUMS. Vyrai tikrai susitvarkys, niekur jie nedings. Gyvename vis tik dėl savęs. Tik turėdamos pilnaverčius gyvenimus galėsite jais dalintis su kitais. Kitu atveju tai bus kančia ne tik jums, bet ir tiems aplink jus.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių