Neregistruotas

2015-12-22 11:12

kai kuriais atvejais manau kad tai yra liga, kuria netgi galima gydyti psichoterapija, nors daugeliu atveju manau tai yra tiesiog igimta

gabriele

2015-12-12 20:12

2 metus draugavau su vaikinu,bet lytinių sąntykių neturėjom,iš pradžių nesupratau kodėl,po to jis man pasakė,kad yra Gėjus.

gabriele

Homoseksualizams - tai liga?

2015-12-12 20:12

Homoseksualizams - tai liga?

as

2015-11-28 20:11

jai as kartais atkreipiu demesi i grazia moteri,tai dar nieko nepasako kad as liesbijete!tiesiog normalu ziuret i tai kas grazu.bet man net nekila minciu kad gal butu neblogai pasimyliet su moterim.man patinka vyrai!!!dar visai neseniai mano nuomone apie gejus ir liesbijetes buvo normali.nu yra tokiu or vsio.man jie netrugdo.bet,pries kelias dienas susirasinejau su drauge ir paklausiau kas butu jai mes abi prisigertumem?as galvojau apie tai ar mes butumem tokios pat linksmos...o jinai parase,kad mes pasimylietumem ir viskas!!!is pradziu tikejaus kad jinai taip juokauja.juk abidvi turim vyrus,nei as nei ji nesiskundem...o,pasirodo,jinai jau senai galvoja apie tai!!!man taip slikstu pasidare...bendrauji su zmogum apie nieko negalvodamas,o pasirodo jis masto visai kitaip...nzn,bet toliau bendraut su ja nenoriu

Unknown

2015-07-28 21:07

Daug gyliu minciu,bet dievo kaisiot ce nereik,ce tik zmones kalti =) bet taip ir nepadejo tokios pasakos niekam manau dar =)Zmonija gesta,niksta tesiog akyse.. o priezastys mum pries akys ;)

Neregistruotas

2015-07-28 16:07

Homoseksualizmas neisnyksta todel kad egzistuoja per daug grieztas heteroseksualizmas.
Ka tai reiskia?
Vyrai ir moterys nenori ismokti suprasti vienas kito.
Vyrai myli isoriskai - saugo ir aprupina seima.
Moterys myli vidumi - saugo ,augina,rupinasi seimos viduje.
Bet ir vyrai ir moterys privalo pazvelgti i pasauli vienas kito akimis.
Vyrai turetu ismokti irgi rupintis seimos vidumi:
tvarkyti,lyginti,skalbti,daryti valgi.
o moterys turetu ismokti vyrisku dalyku:
suremontuoti koki daikta, planuoti ir uzdirbti seimai pinigu , pavojaus atveju nepasimesti, kovoti, apsiginti.
Kadangi abi lytys turi po lygiai (50ir50) to paties prado.
KRIKSCIONIU religija iskreipe suvokima apie tai,kas yra zmogus.
Krikscioniu religija sako: Dievas tevas Dievas sunus ir Dievas sventoji dvasia.
Tai patriarchalinis (vyriskasis) modelis kuris pazemino moters kaip lygiavercio zmogaus modeli.
Kadangi vyrai turejo eiti i kara , tai moteris turejo rupintis seima. Bet tai yra nelygybe.
Si nelygybe sukure homoseksualizma.
Pasaulis tapo nevaldomas: karai ,alkoholizmas , narkomanija , vaiku tvirkinimas ir visa kita.
Kristus galejo ir norejo istaisyti zmonijos tamsuma ,klaidas. Jis zinojo viska ka privalo zinoti kiekvienas zmogus. Jis tam ir buvo kad parodytu zmogui kelia is klaidu iseiti. Bet tapo auka. Po Kristaus nukryziavimo atsirado krikcionybe kuri neleido iki siu dienu vyrui suvokti moters o moteriai -suvokti vyro. Todel iki siol homoseksualizmas vis dar neisnyko.

Povilas

2015-06-05 16:06

JOKIA TAI NE LIGA IR JOKS IŠKRYPIMAS.
JEI ŽMOGU PATINKA TOS PAČIOS LYTIES ŽMONĖS, TAI PATINKA. TAI JO REIKALAS IR ASMENINIO GYVENIMO DETALĖ. NIEKAS Į JĮ NETURI TEISĖS KIŠTIS.

xxx

2015-06-04 22:06

man atrodo kad tai iskripimas

moteris

2015-06-04 20:06

Tai nera liga, bet zmones gimsta tokie. Netgi gyvunu pasaulyje tai atsitinka.

Neregistruotas

2015-06-04 19:06

taip

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių