Neregistruotas

2015-06-07 13:06

Kiek žinau dar vis kompensuoja bet tik kai man rašė žinau kad vaistineje sake kad jas tausoti nes jos tada kainavo apie 180 lt.ir yra laiko limitas per kiek išnaudoti,nu dabar ,kai nereikia,kolkas,tai nežinau tų taisyklių.

Liepa

2015-06-07 08:06

Aciu Tamstai. Tikrai Jusu informacja yra naudinga ir praturtinno mano zinias. Mane labiau domina bronchine astma. Taciau butu idomu suzinoti ir apie Jusu vadinamas rdquo;brangiasias pypkesrdquo; Argi jos astmininkams neduodamos veltui?

Neregistruotas

2015-06-07 08:06

Kažin kokia ta tavo asma,ar bronhinė ar alergine,aš turejau alergine jau buvo medikai ir tas brangiasias pypkes išrase vartojau -trumpai,viena medike patare ,kad galiu jos atsikratyti jei dabosiuos kvapų visų,tiek maistinių tiek geliu visko kas kutena nosį,baisiausias kvapas pelesis jis ir dabar man kaip maras,jei žmogus atsistoja į eile kad ir parduotuveje ..kvepentis rdquo;pelesiu tai aš varau lauk otokių gana daug, aišku jei susloguoju tai taip pat smaugia tai tada pageriu kokio tavegilio ir viskas susitvarko,taip kad jau kokį 10 metų nei jokių pypkių nei priepuolių nebuvo,tiesa ir nevalgau nei saldž. paprikos visko kas turi aštresnį kvapa ir po to gula ant krutines,nepernešu dulkių kvapo,nu visko neišvardysi gal pačiai visai kitaip ,pasidalinau tik savo patirtim gal pades.

Liepa

2015-06-06 09:06

Sveiki,
Noreciau daugiau suzinoti apie astma:Kokie vaistai labiausiai padeda? Ar vaistiniai ingridiantai, esantys inhaliatoriuose nera kenksmingi? Ar veliau neatsiras nepageidaujamu problemu? O kaip istikruju yra su Kordicepasu(Skystas Kinu preparatas)? Ar jis isikruju padeda, ar tik laikinai, o gal ateityje jis taip pat atnes problemas. Labai noreciau, kad pasidalintu ziniomis medikai arba tie, kurie serga astma. Gal yra tokiu, kurie yra atsikrate astmos. Aciu Jums visiems uz pateikta nuomone. liepa1@yahoo.com

Liepa

Ka zinote apie astma?

2015-06-06 09:06

Ka zinote apie astma?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių