JurgitaMak
Pranešimai: 2
CONTACT: Siųsti asmeninę žinutę

Re: Vaistai nuo visų ligų

2016-10-03 07:10

Nesupratau apie tą naminės varymą ir inkstų dializės aparatą :D Ar ten tik juokas, ar dar vienas naminės medicinos būdas, kaip, kad gerti šlapimą.
Mano manymu, geriausias vaistas nuo visų ligų yra geras maistas ir sportas. Aišku gero maisto sąvoka turi eiti koja kojom su pagrindinėmis mitybos taisyklėmis: nemaišyti netinkamų maistinių medžiagų (pvz.: baltymų su angliavandeniais), atsisakyti alkoholio, saldumynų ir įvairių riebaluose keptų kvietinių užkandukų. Yra nemažai knygų parašytų apie tai, kaip maistas yra vaistas mūsų organizmui... Aišku čia nepakanka tik recepto, o reikia valios.....
Dar vienas vaistas nuo visų ligų galėtų būti D vitaminas... Na saulės spinduliai :roll: Juk šiauriečiai vaikšto į šviesos terapijas, kad nepasinertų dėl to tamsos į depresijas. O lietuviai - ne. Nors pas mus pažvelgus pro langą, matom, - dažniau niūru nei giedra. Radau internete tokias šviesos terapijos lempas čia manau neblogas būdas sutaupyti ir laiko ir pinigų. Juk vaikščioti į procedūras tikrai daugiau atsieitų... Pati galvoju apie tokią lempą, reiks išbandyti, nes tas lietuviškas oras kažkaip slegia... :?

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-06-11 14:06

geriausias dzukiskas

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-06-08 18:06

Man užvirė smegelėlės ...

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-06-08 14:06

nu tu geriau pasivandintum rugiu ,tada suprasčiau ,kad jau tau kai verdant rugine užvirė smegeneles ,nors jų kokybė kelia įtarima:)))

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-05-21 09:05

Kas turi sugebėjimą ,galimybes , noro ,lėšų galų gale :) siūlyčiau susikurti aparatą ,kažką panašaus į insktų dializės ,ar papraščiausiai naminės varimo :)ir per jį ne įvairiausių chemikalų pagalba ,bet papraščiausiai kaitinant iki tam tikros nustatytos temperatūros ,arba netgi verdant išvalyt kraują nuo visokiausių bakterijų ir būsit kaip naujai gimę ;). Čia aišku daug kas juoksis :) man ir pačiam abejonių yra dar truputis ,bet vygdom bandymus su vargšais gyvunėliais ,tai paekspirimentuokit ir tokį būda ,o gal ir tiks ;). Nieko nesigaus ,busiu sukūręs anegdotą ,bet pabandyt verta manyčiau :)
Bandykit ,kas turit kaip minėjau svarbiausia manau sugebėjimų ,nėr jau taip sudėtinga ;)
Sėkmės ir lauksim rezultatų ...

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

Vaistai nuo visų ligų

2015-05-21 09:05

Vaistai nuo visų ligų

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių