psichotropines

Re: Atpratimas nuo clonezapamo

2016-12-03 23:12

taip clonazepamas kaip ir kiti trankvilizatoriai (anksiolitikai ) per keleta savaiciu sukelia stipri fizine ir psichine pripratima, ir aisku atsisakimo sindroma abstinencija, arba paprasciausiai lomkes, tai yra zmogus turi vartoti vis dydesne doze kad pasiekti buvusio efekto, o kai atsisako prasideda dar labiau sergti, atsiranda naujos simptomai ne tie nuo kuriu "gydai" , ir vartoji vel ir vel kad jausti save ne geriau, o ne blogiau !! tai jau yra ne medicininis vartojimas, lomkes gali buti ir 2 savaites ir menesi ir daugiau.

Neregistruotas

2016-03-11 07:03

Laba diena,
geriu vaistus nuo depresijos apie tris metus.
Iš pradžių antidepresantus, o dabar tik xanax. Bet jaučiu kad jie man nepadeda. Kaip po truputį nuo jų atprasti ir dar skaičiau, kad reikia kaitalioti xanaxą su kitais vaistais ar tai tiesa. Ir kokie vaistai gali būt jų pakaitalas. Ar gydytoja apie tai turi pranešti, kad reikia keisti vaistai.

Neregistruotas

2015-12-02 17:12

Clonazepamas ir Cipralexas skirtingi vaistai. Clonazepamas naudojamas epilepsiju atveju, jis atpalaiduoj raumenis, mazina nerima. Cipralex- antidepresantas.

Neregistruotas

2015-12-02 11:12

Gydytojas israse, tai tikriausiai tiek ir reikia. Tik xanax"u gali buti gydomai trumpai, keleta men ilgiausiai.

Neregistruotas

2015-11-26 18:11

Pas mane nerimas, pankios priepuoliai siaubingi. Dabar gydytojas israse xanax XR 1mg ryte ir tiek pat vakare. Ar tai ne per daug?

Neregistruotas

2015-11-01 01:11

O man pavyko be lomkiu nutraukt..tiesiog pradejau gerti tik tada kai labai blogai buvo, vis reciau reciau, kartais dazniau, pagal situacija ir atejo laikas, kai vis retejo poreikis (ne noras atsipalaiduot, bet poreikis) ir kažkaip vat pavyko. Nors tas noras visad yra to malonaus jausmo, bet dar likusių tablečių turiu, jau daugiau kaip metus neliečiu. Sėkmės

Juozas

2015-09-23 06:09

Gal kam reikes informacijos:

www.benzo.org.uk

Ilya

2015-06-07 08:06

aciu , palengveyo )

Neregistruotas

2015-05-28 10:05

visus siuos vaistus reikia gerti einant miegoti ir tik jei laukia sunki darbo diena ,anksti keltis o uzmigti negali. Apie klonazepam i t.t. Galėciau daug papasakoti visko isbadziau ,ir staiga nutraukus lomkės ziaurios.Tad be siu vaistu padedavo volokardinas ,bet ir tas jau dingo is prekybos,o visokie kitokie be recepto man nepadeda,nes nuo vaikystės turiu problema dėl nemigos ,o dabar organizmas priprates prie cheminiu raminamuju.

Neregistruotas

2015-04-22 16:04

Aciu. As bandau vietoj klonezapamo gerti ryte Ciproleksa ( geriau ir anksciau tik su klonaz.) dabar bromazepamo 0.5 tabl. jeigu buna negera po keliu val. dar kita puse isgeriu.Nes sako kad klonazepamas labai negeras vaistas - zaloja psichika labiau nei kiti.Pabandom.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių