lauris

Veido erkes

2015-11-22 06:11

Veido erkes

Neregistruotas

2015-11-21 00:11

Turejau sia problema kai buvau dar maza, 8 metu... tai vadinosi dulkiu erke ir mane isberdavo aplink lupas, niestedavo ir nepreidavo... siaubas... visus metus mane mama tampe po ivairiausias klinikas suvartojau daugybe vaistu ir nieko! labai ilgai prasikankinau, ko man tik nedare, valymus ir pan... prisikentejau kaip reikalas nes veidas atrode siaubingai, vaikai tyciojosi ir pan :/ na o veliau nusivede mama privacias klinikas vilniuj ir daktare israse vaistu... po menesio nebeliko ne zymeles!!! patikekit, zinau, ka sakau man buvo dar veliau keleta kart atsirade kai pabuvau dulketoj aplinkoj ilgai, vel nuspirkau ir vel padejo per kelias dienas... tai va... kremas vadinasi Nizoral, parasyta kad padeda nuo visokiu grybeliu ir pan. neturetu brangiai kainuot, parduodamas be recepto... nusipirkit, tikiu, kad pades ;)

daiva

2015-11-19 19:11

man jau kelinti metai yra panasi problema, veida ismeto raudonom demem,kartais koks spuogelis nieztintis buna dar,nupleiskanoja, kadangi megstu kartais pasilepinti soliariume, tai vietoj ju lieka baltos demes...gydytojai jau nebeteikia vilties, gyde visokiais tepaliukais kaip advantan, ftorocort, nepadejo.dabar pridaviau tyrimams del erkutes meginelius.pasiskaiciau cia, dar baisiau pasidare

Birena

2015-11-19 14:11

sveiki, negalėjau neatsakyti. Apie 15metų sirgau šia nemalonia liga. Visur buvau išvažinėjusi, kreipiausi ir į medikus ir į žolininkus, visi skirti vaistai buvo laikini. Nuo visokių tepalų buvo visai suplonėjusi veido oda. Bet atradau vieną gydytoją, kuris gydė ne tik iš išorės, bet ir nustatė erkutės suaktyvėjimo priežastį. Tai skrandžio bakterija Helicobacter, ir pradėjus gydyti viską kartu jau virš 10metų veido oda susitvarkė. Linkiu nenuleisti rankų, tikrai galima sau padėti.

Neregistruotas

2015-11-17 19:11

labas vakaras, mane kankina spuogai jau kokie 8 metai, visada vaikstau isbertu veidu, geda kartais net y darba iseit kaip isberia, daug kas bandyta ir niekas nepadeda. Patarkite ka man daryti :(

vera

2015-11-13 16:11

Parašykite ar gavote vaistu?ar padeda?

as

2015-11-10 12:11

Ir butinai antigrybelini krema, pvz., clotrimazoli. ant rozex, vakare.

Zora

2015-11-06 16:11

Ausra, buk gerute, parasyk savo recepteli, labai norisi atsikratyti tokio brudo :(

Neregistruotas

2015-10-28 19:10

Nueikit pas zolininke :) ji padarys vaistukus tempt ant veido :) naudoju 4 d , o poveikis jau matomas :) sumazejo paraudimai , sumazejo gumbeliai odoje (kadangi jos deda savo kiausinelius ten) , tikrai verta pabandyt :) ir pataline keiskit daznai , kas 2 , 3 dienas :) nes jos nuseda ant pagalves , valykit veida vienkartiniu popieriumi ne ranksluosciu ;)

Neregistruotas

2015-10-27 15:10

Sveiki visi, kas turi problemu su erkutemis. Pasikraukite www.demodexsolutions.com. Nusipirkite kremus ir susitvarkysite savo oda. Turejau ta problema 12 metu. Labai visus uzjauciu ir suprantu. Patikekite padejo nerealiai. Visiems sekmes.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių