Neregistruotas

2015-12-31 06:12

Sveikos, turiu tokią pačią bėda kaip ir jūs-ūselius... Man 14, jau pernai buvo matyti ūseliai, bet kuo toliau, tuo labiau jie matosi. Skaičiau internete apie jų šalinimą, bet bijau, kad po tų visokių procedūrų jie gali dar labiau matytis. Kalbėjau su mama, ji iš vis sako, kad geriau nenaikint, o atkentėt ir po paauglystės išnyks, bet aš dėl to labai kompleksuoju. Labai nemalonu, kai kas pasako "tau auga ūsai, nusiskusk" tai išgirdus bandau neit labai arti žmonių, kad tik nepastebėtų. Tai gal jūs galit kažką patart? :/

Neregistruotas

2015-12-30 20:12

Ant mano koju ir ant ranku auga plaukai man net geda parodyti.Ir as noriu apsivilkti koke suknele man matosi labai plaukai.Ir nezinau ka daryti.patarkit jus.ka padaryti kad jie nebeaugtu sparciai.ir kaip juos pasalinti?Patarkit jus

eexpert1@mailru

2015-11-10 15:11

giedre- tu matyt esi tamsiu plauku, tamsesnio gymio mergina, hormonai irgi cia siek tiek kalti. Patarti nelabai yra ka, tik plauko isrovimas, nes jei pradesi skusti plaukucius, jie ataugs daug storesni ir tamsesni.

Neregistruotas

2015-11-10 11:11

Sveiki,man yra 12m o man jau auga usai virs virsutines lupos patarkit ka drayti jie yra labai juodi ir labai matosi visi pastebi juos man geda patarkit prasau !

Neregistruotas

2015-11-06 15:11

man irgi tas pats atsitiko

eexpert1@mailru

2015-09-30 19:09

:) Mergina- lazeris ir depiliacija yra geriausi budai.

Neregistruotas

2015-09-30 14:09

Aš irgi turiu tokia problema bet man keturiolika metų kai eisiu į kitą mokyklą iš manęs gali pradėti tyčiotis :( .Nežinau kaip išnaikinti ,su peroksidu bijau ,kad vistiek matysis tokie plaukelei geltoni (ar nesimatys ?),su vašku nusiplėščiau ,bet skaičiau jog vėliau jie atauga juodesni ir nebe nusiplešia,o lazereis labai brangu :( Pdėkit Ačiū

Neregistruotas

2015-05-06 15:05

as turejau ta pacia problema nuejau pas kosmetologe ir pasitariau man padare plaikeliu salinimo procedura pakartojau dra tris kartus ir dabar ju nebera. tai va paneles netepkit jokio peroksigo ar vasko pleistru nenaudokit,o paprasciausiai nueikit pas kosmetologe

as

2015-03-26 22:03

Paprasciausias vandenilio peroksidas kuris parsiduoda vaistinese.Depiliacijos nedarykit dar ataugs tamsesni ir daugiau.Liaudies medicinos zinovu patarimas norint pasalinti plaukus nuo kokios nors kuno vietos,sudeginkite visa aguonos augala ir siais pelenais itrinkite oda,darykite kol pajusite rezultata,plaukai sioje vietoje daugiau nebeaugs.

Neregistruotas

2015-03-24 11:03

Kadangi esu netekusi vilties tai pabandysiu su peroksidu.. o cia galima su tokiu peroksidu kur tarkim ausu skylutes tepa kai skauda ar puliuoja..?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių