Neregistruotas

2015-03-17 17:03

Sveiki,
Šiandien buvau pas onkologą, kad apžiūtėtų mano patamsėjusius nagus (patamsėję abu didieji kojų nagai ir šiek tiek deformuotas dešinės kojas antras po didžiojo nagas). Gydytojas peršvietė kažkokiu prietaisu vienos kojos nagą ir pasakė, kad atvykčiau po savaitės- reikės nuimti vieną nagą. Tad dabar esu labai sunerimęs, nežinau kur dėtis.
Dabar šiek tiek apie šiuos patamsėjusius nagus: patamsėjimas abiejuose naguose atsirado jau labai seniai (maždaug prieš 6 metus atsirado daugmaž abiejuose naguose tuo pačiu metu). Pradžioje atrodė lyg tai būtų grybelis, nagai buvo šiek tiek pageltę, mažesni koju nagai kartais nukrisdavo, tačiau kol buvau jaunas, bijojau eiti išsitirti- tėvas pasakė kad tepčiau acto tirpalu, tai gydžiausi pats. Vėliau, kai sukako mazdaug 20 metų- nuėjau išsitirti- tyrimus ėmė keturis kartus, tačiau grybelio nerado. Taip pat neseniai pradėjo džiūti abiejų alkūnių oda, odos poliklinikoje pasakė, kad man gali būti psoriazė. Dar turiu dvi mažas šviesias karpas ant abiejų delnų (didesnioji maždaug 3mm storio). Patamsėjusio nago plotis maždaug 5-6 mm. Kartą atrodė, kai nesportuodavau, dėmė ėmė mažėti, tačiau kai tik pradėjau sportuoti, dėmė vėl padidėjo. Kartą nagas buvo šiek tiek pakilęs, tada pradėjo labai skaudėti, tačiau po kiek laiko praėjo.
Norėčiau Jūsų paklausti, ar yra galimybė, kad man bus diagnozuota melonoma?

Neregistruotas

Dėl melonomos ir patamsėjusių nagų

2015-03-17 17:03

Dėl melonomos ir patamsėjusių nagų

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių