jolanta

2015-11-20 07:11

Sergu sia liga nuo 2006 m., esu be patirties,geriu paskirtus stiprius vaistus kiekviena diena. Apie (cordyceps) nieko nezinau ir gerti neteko. Lauksiu laisku.

Neregistruotas

2015-11-05 17:11

Aš taip pat ieškau informacijos apie šią ligą, netradicinius jos gydymo būdus. Informacijos apie šią ligą galima rasti tik labai nedaug. Mielai pabendraučiau su Lidija.

Neregistruotas

2015-10-30 11:10

MANO NUOMONE MAZAI INFORMACIJOS APIE SIA LIGA

lidija

Noreciau placiau suzinoti apie sia liga,jos eiga,gydymo budus,noreciau pabendrauti su serganciaisiais sia liga

lidija

SISTEMINE RAUDONOJI VILKLIGE

SISTEMINE RAUDONOJI VILKLIGE

id

2015-10-21 18:10

Sergu- sistemine vilklige12 metu.9 metus jauciausi gerai nenaudojau jokiu vaistu,po to prasidejo sanariu skausmai,tada pradejau naudoti vaistus: klorokinfosfat 250 mg,po poros metu turejau stresa, del yvikiu seimoje ir po to prasidejo ligos paumejimas .Siuo metu geriu stiprius vaistus methotrexate.Jauciusi blogai .sakuda ramkos, sutino,sustinge negaliu atlikti eiliniu darbu , ka darydavau pries tai ,skauda kojos negaliu eiti, kaip pies tai ,judesiai tapo apriboti ,Tikiuos remisijos .Jeigu esate to pacio likimo, parasykite. viking76@simnet.is

Neregistruotas

2015-10-02 13:10

Sveiki! As sergu sistemine vilklige. Is tiesu, kai man ja diagnozavo net nezinojau, kas tai per liga. Bet vistiek zinojau, kad pasveiksiu. Kai suzinojau, kad liga NEPAGYDOMA buvo labai sunku, taciau as nepasiduodu !!! Ir tai yra labai svarbu. Sergant sia liga reikia ramybes, jokiu stresu ir TIKEJIMO. Teko gydytis beveik puse metu, savijauta buvo baisi, negaledavau atsikelti is lovos, mekiausia infekcija baigdavosi plauciu uzdegimu. Bet man labai padejo kordocepsas (cordyceps). Dabar jauciuosi labai gerai, taip gerai dar niekada nesijauciau !!! Ir vis neprarandu vilties pasveikti visiskai. Jeigu kas norite pasikalbeti ar moralines pagalbos - rasykite man i translate@one.lt. Zinau, kad labai svarbu rasti bendraminciu, todel padesiu kiek galesiu. Sekmes visiems !!!

Neregistruotas

2015-09-16 17:09

mano mama serga se liga :( gydytojei israse vaistus kurie labai ja silpnina paprasciausei nyksta :( jie ardo imunine sistema ir gydytoja sako kad nera kitu vaistu. Labai buciau dekingas jei kasnors atsiustu smulkesne info apie sia liga gal koki liaudiskos medicinos vaistai yra ar kasnors panasaus kas galetu norskiek padeti

Neregistruotas

2015-07-25 19:07

Noreciau suzinoti apie trombocitemija

Neregistruotas

2015-07-25 19:07

Noreciau suzinoti apie trombocitemija

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių