Kristina

2015-12-17 18:12

galvos svaigimo priepoliai jau kartojasi kas du metai.Siuo metu taip pat guliu lovoje. geriu betaserc ir sermion. juos reikia gerti kelis menesius. sutrikusi pusiausvyra. gydytojas sako, kad priezastis vidineje ausyje

Neregistruotas

2015-12-11 17:12

Jūsų išvardinti simptomai yra charakteringi smegenų kamieno (slankstelinių arterijų) kraujotakos nepakankamumui. Atvykite pas mus konsultacijai ir ištyrimui ir mes Jums nustatysime tikrąją diagnozę. Jūs turite kažką iš slankstelinių arterijų ligų. Aš esu tikras, kad Jus galima visiškai išgydyti. Užsirašyti konsultacijai telefonu +370 698 88112 arba skambinkite Skypu: povilas.pauliukas. Daugiau pasiskaityti apie savo ligą galite internete adresu: www.slideshare.net/povilas1/cfakepathsmegen-kraujotakos-nepakankamumas arba svetainėje : kraujagysliuchirurgija.lt nuorodose.

Neregistruotas

2015-10-29 10:10

w3

Neregistruotas

2015-10-25 10:10

bukite tokie malonus parasykit kas esate po operacijos, arba gal kitaip kazkaip sprendet sita problema man i luise@seductive.com esu labai pasimetus ir nezinau ka daryti:(

Neregistruotas

2015-10-21 12:10

Sveiki. Man irgi diagnozavo, kad raumuo uzspaudzia slanksteline arterija ir sako, jog reikia operacijos. Gal kam jau buvo daryta si operacija ir jei taip, gal galite papasakoti, kaip po jos jauciates, ar pagerejo?

jolanta

2015-10-18 07:10

Pirma karta tai buvo pries metus. Darbe bedirbant prie kompo taip susvaigo galva, kad net uz stalo griebiausi. Paskui tik silpna taip buvo visa diena.
Ir taip po koki karta i 2 menesius. Maniau, kad gal spaudimas kaltas ar tai aukstas ar tai zemas.
Dabar, kai esu nestuke (12 sav)pradejau sekti spaudima- nes pagal akiu gydytoja turetu buti mazas:nes arterijos susiaurejusios, o kraujagysles paplatejusios. Tai vidaus gydytoja liepe namie matuot spaudima. Beveik visad apie 120/80 ant abieju ranku panasiai. Bet pirmadieni prabudus ir verciantis ant kito sono susisuko galva. Smarkumas praejo, bet vistiek iki vakar vakaro taip silpna, kojos linksta- tokia kaip maisu trenkta. Vakara vakare sedau televizoriaus ziureti ir vel kaip uzejo svaigulys galvos, tik akyse aptemo, viskas aplink suktis pradejo, taip kad net pradejo(beje spaudima pamatavom- 120/80). Po valandziukes kitos ir vel atlego. Ir taip trenktai iki siol ir jauciuosi, jei guliu ramiai ar nejudu lyg ir nieko, nors kiek sujudu -pasijaucia.
Siap esu turejusi inkstu akmenlige, , dar kazkada skusdavausi aukstu spaudimu.
Gal numanote kas man yra?

jolanta

Svaigsta galva

2015-10-18 07:10

Svaigsta galva

Neregistruotas

2015-10-14 15:10

Vienas patarimas - kreipkites i kraujagysliu chirurga, as taip pat rekomenduoju prof. P. Pauliuka, jei Vilniuje. Nuostabus daktaras. Pati siandien lankiausi, nes kenciu galvos svaigimus, pykinimus, silpnumus, desines puses tirpimus, galvos skausmus, panikos ir nerimo priepuolius,uzima ausyse ir t.t.Visiems gydytojams jau esu atsibodusi, nes niekas nieko neranda, isoriskai ir pagal visus imanomus tyrimus esu visiskai sveika. O sis daktaras apziurejes isvardino visus mano jauciamus simptomus ir nustate diagnoze - raumens uzspausta slanksteline arterija. Siuo metu geriu vaistukus ir laukiu operacijos, tikiuosi viskas susitvarkys.

Neregistruotas

2015-09-29 13:09

Sveiki, jau puse metu kaip kankinuosi. požymiai tokie:
spengia galvoje, dešinėje pusėje(audiograma rodo pablogėjusią klausą), svaigsta galva, esu nervuota, skraidžioja musytės akyse... Nežinau kaip pasveikt... Darytas Mrt tyrimas ir rastas neaiškus darinys(kas dar labiau neramina).

kokiatailiga?

2015-09-24 14:09

sveiki. buvo atliktas smegenu skyscio tyrimas, rastos oligoklonines juostos, taciau MRT nerodo jokiu pakitimu, jokiu zidiniu. ar tai gali buti issetines sklerozes pradzia? o gal yra kitu ligu, nuo kuriu atsiranda oligokloniniu juostu. vargina ir kiti simptomai: suprastejes regejimas,matau lyg per migla(akiu gydytojai sako,jog akys sveikos), prasta atmintis, girdziu garsus, taciau sunku susikoncentruoti ir suprasti apie ka kalba, tirpsta desines rankos pirstai, girdziu pulsa desineje ausyje,retkarciais skiriasi desines akies vyzdzio dydis nuo kairiosios, uzeina migreniniai priepuoliai, kuomet mirga akyse, pykina, stipriai skauda galva, tirpsta visa desine ranka. prasau patarimo, nes visi daktarai aplankyti, nebezinau ko griebtis. Ar tai smegenu kraujotakos sutrikimas? ir ar reiskia ka nors blogo, kai randamos oligoklonines juostos? dekoju uz ats

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių