Neregistruotas

2015-03-13 17:03

Patarkit kaip isigydyti votys (pulinys) kojos blauzdoje priekineje puseje. Dejau kopustu lapu kompresus, visnevskio tepala. niekas nepadeda, Gal zinote rimtesni gydyma parasykit.

Neregistruotas

2015-03-03 14:03

Atrodo,kad nematei tokios tv laidos: rdquo;Nuoga ir tuo patenkintardquo;. As ziurejau viena,kaip tik rode moteri,kuri kompleksavo del likusiu po operacijos randu. Tavo randai,palyginus su jos,vieni niekai. Aisku,laidos metu zmones rimtai padirbejo,psichologai,ivaizdzio stilistai,kirpejai ir t.t. Kaip ir turejo buti,laidos pabaigoje moteris pamirso apie savo randus.Kitaip sakant,problema gludi tavyje,bet ne tavo randuose.
Trumpas pavyzdys is tos laidos,[viskas tinka tau gyvenime]: tos moters dideli atvaizda,nerodant veido,kur jinai tik su lengvais apatiniais,t.y. visi randai aiskiai matosi,laidos vedejas rode praeiviams.Zmones atkreipe demesi i daug ka,bet randu nepastebejo niekas :-)
Vienu zodziu,zmones pirmiausiai matys akis,veida,lupas,tavo nuotaika,sypsena,krutine... Viskas priklausys nuo to,kaip save pateiksi,jeigu pati pamirsi tokia smulkmena,kaip randus,kitiems jie neuzklius. Jeigu dejuosi ir visiems juos rodysi prikisdama,tada kazkam gali uzkliuti.
Galu gale,jeigu nenori sijono,dekis trumpus sortus ;) Batelius apziureti panores retas kuris,o stai uzpakaliuka pastebes tiek vyrai,tiek moterys :-)

rasa

2015-03-03 12:03

esu 30metu moteris.turiu didele problema,negaliu vasara deveti sijonu,nes mano kojos randuotos.randai liko po operacijos,man operavo koju venas(tromboze),negana tu randu,venos vistiek isoke(mazosios).nezinau ka daryti...

rasa

taip noreciau graziu koju...

2015-03-03 12:03

taip noreciau graziu koju...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių