egle

2015-12-30 13:12

kaip naikinti uteles is galvos vaiko

Neregistruotas

2015-12-27 07:12

Kaip isnaikinti uteles,prasau padekit.koki preparata galima naudot?

Neregistruotas

2015-12-05 17:12

labai kanda blusos ti i kaima nuvaziuoji taip ir namuose blusu karalyste ;(((( ka daryti?

Neregistruotas

2015-12-03 17:12

as issinaikinau va tep: visus rubus nesiotus ir patalyne skalbt, viska apsisiurbiau (ypac kilimus ir kampus), isipyliau Domestos ir isvaliau visas grindis ir kilimus bei kailine sofa. Namus ispurskiau COBRA (naudojau juoda ir zalia) ir dar kazkoki Vo5 ar kzkp pan vadinas. Ir jau 5men nei vieno ikandimo ir blusikes tfu tfu tfu .... :) darbo nerealiai daug, bet verta.

Neregistruotas

2015-12-02 13:12

taip jos plinta per visur

Neregistruotas

2015-11-23 23:11

SVEIKI, BAISU IR MAN...KNISU SAVO DUKROS GALVYTE, RAUSUOSI, BET NIEK NERANDU :)) PROBLEMA TA, KAD JI LANKO DARZELI...UK...O CIA BLUSU IR UTELIU KIEK NORI..BIJAU , KAD NEPARNESTU NAMO... ESU AUKLE, PRIZIURIU KITUS VAIKUCIUS...TAIP PAT NEGARANTUOJU , KAD IS MOKYKLOS BLUSU MAN NEPARNESA..BET NERANDU GALVYTEI NIEKO...PROBLEMA TA, KAD MANE KAZKAS SUKRAMTE NAKTY...RANKA IR NUGARA PRIE RANKOS TOS PACIOS...NESUPRANTU...BIJAU BIJUA BIJUA TU BLUSU..ISNESIAU KALDRA I LAUKA, TIKUOSI ISSALO...PASIKEICIAU PATALYNE...ISPURSKIAU NUO DULKIU ERKUCIU PURSKALU VISA KILIMINE DANGA...BET TAIP BIJAU GYVENT SU TAIS PADARAIS, KAD NET MIEGOT NEISNORIM, JEI JU YRA...KAIP SUPRAST, KAS MANE SUKRAMTE...VAIKUCIAI TAI SVEIKI, O MES KARTU MIEGAM.

Neregistruotas

2015-11-04 16:11

o ką su tuo actu ir soda daryti?

Neregistruotas

2015-11-01 20:11

Oi hebryte žiuriu, ne aš vienas čia toks su blusom kariauju:) Karoče žinokit jei kur nueinu ir kur jų yra, tai apie tai pirmas sužinau, taip jos mane pastoviai sukapoja tokiais raudonais spogais ir vienoje vietoje ir kaip niežti nerealiai.Išpirmo ir galvojau, kad kažkas ne taip ar vitaminų per daug ar ko, bet po to kai pamačiau šokinėjančia viskas aišku ir pagal tuos įkandimus jau iš kart matau .Ištikro jos tikrai pasirenka ant ko pulti, nes kitų tiesiog neliečia ,gal dėl to kad jie rūko ar dar kas nors nežinau. Išnaikinti namuose tai tik vienas būdas ir jo pavadinimas ,,COBRA "" diklofosas, kitais būdais gaudymais ar dar ten kaip pamirškit :) Čia kaip iš to anekdoto penkis mūsų užmušė tūkstanti į nelaisvę paėmėm. Bet čia ne įšeitis naikinkite jas tenai iš kur jų parsinešėte, arba vėl tiesiog jas namo parsinešite ir taip be galo be krašto arba tiesiog neikite tenai kur jumis sukandžiojo. Ir spogai jų praeina po 4,5,6 dienų bet tos dėmės įkandimo po mėnesio kokio išnyksta.Kartais net gėda nusirengti visas sukandžiotas. Dėl higienos čia net kalbos nėra. Ale jau tokia zaraza.

Neregistruotas

2015-10-31 23:10

Pirma auksta higiena namuose po to tiktai naudojimas ,,diklafosu,,

Neregistruotas

2015-10-30 10:10

Pas mus irgi atsirado, bute. Nors ir svariai lyg gyvenam, ale is kazkur vistiek tu vampyriu atejo, gal is kitu butu. Ka as padariau? Ogi nusipirkau dichlofoso ir padariau viena diena namie "duju kamera" panasiai kaip naciai kazkada... Uzkisau visas orlaides, langus, ir pripurskiau belenkiek i visus kambarius, i ora ir pabegau. Palaikiau gal pusdieni kol visi darbuose, paskiau visus langus atsidariau ir isvedinau. Chemijos kvapas biski dar jaucias, bet kazka juk tenka aukot vardan gero tikslo. Dar nusipirkau pelyno ir pribarsciau po lovom, po baldais. Nu dabar sekanti diena lygtais nekanda, ziuresim kas bus :D Dar beja reikia susitvarkyt visas siuksles ir issivalyt kambarius idealiai. Sekmes.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių