Neregistruotas

2015-12-30 19:12

Sveiki. Daug dirbu su kompiuteriu.Ar po lazerinės operacijos tai nepakenks akims?

Neregistruotas

2015-12-27 09:12

reikia ir man 4500 nera jau baisus pinigai.

Neregistruotas

2015-12-14 19:12

tai gal kas nors pasakysite kiek kainuoja tokia operacija?

egle

2015-12-11 14:12

MANAU,KAD JEI GALIMA OPERACIJA SAU PASIDARYTI KOMFORTA,TAI YRA NUOSTABU.

egle

2015-12-11 14:12

MANAU,KAD JEI GALIMA OPERACIJA SAU PASIDARYTI KOMFORTA,TAI YRA NUOSTABU.

Neregistruotas

2015-11-13 13:11

operacija dariau 2002 metais pas gyd. Gutauskas, kokius 3-4 metus buvo viskas puiku, dabar ryskus regejimo silpnejimas, daug dirbu prie kompo, gal tai priezastis. darytis ta operacija ar ne, kiekvieno apsisprendimas, is tikro tuos keleta metu buvo ryskus gyvenimo kokybes pagerejimas, dabar tik didesne baimes del ateitis. sekmes

Andrius

2015-10-18 18:10

Pakakti tai pakanka, bet be jų gyvenimas tikrai lengvesnis. Nereikia rūpintis ar netyčia nesulankstysi, neužrasos ir t.t. ir t.t.

Žinoma, kontaktiniai lęšiai gali būti išeitis, bet jų naudojimas irgi tik apsunkina gyvenimą.

braske

2015-10-03 19:10

man taip pat astigmatizmas -7dp.jau nustojo bloget regejimas.kiek zinau operuoti galima kai bloget nustoja ir operuoja tik kai labai didele trumparegyste (kaip pas mane). operacija astigmatizmo ir lesiuko defekto nepasalins, tik padarys taip kad gerai matytum, geriausia operuotis pries vasaros atostogas, nes po operacijos negalima dirbt suu kompu kokius 3 menesius,reik saugot akis, ju nevargint.;be to gali but kad po kazkiek metu teks pakartot operacija lazeriu, o senatveje persodint lesiuka. regejimo korekcija lazeriu pradeta taikyti palyginti neseniai ir niekas tiksliai nzn kaip tai atsilieps veliau. as Lietuvos gydytojais nelabai pasitikiu nes jie turi per mazai praktikos sioje srityje. kai kurie pazystami vaziavo i Cekija,Baltarusija, Vokietija. Patarciau neskubeti, nueik pas okulista savo poliklinikoje, paklausk jo nuomones, gal pasiulys kur geriau operuoti.taip pat paieskok informacijos internete.Beje operacijos kaina uzsienije tikrai nebus zymiai didesne nei Lietuvoj.O ta klinika Kaune manau tik sau naudos ziuri ir i tave jiems nusispjaut. is sirdies patariu tau neskubet ir viska tiksliai issiaiskint, nes tikrai suprantu kaip jauties.Sekmes.

Neregistruotas

2015-10-02 16:10

Sveiki! S planuoju darytis butent tokia LASIK operacija, kurios kaina 4500lt.! Nznz, labai baisu, nes regejimas, tai yra didziausia DIevo dovana mums, ir ji prarasti galutinai-net neisivaizduoju kas tada butu! MAno regejimas -4, ir po truputi, na po 0.25 kazmet pablogeja, dar plius yra astigmatizmas, gydytojai, cia, KAune, pazadejo, jog viskas tvarkoje, jog isgys ir astigmatizmas, ir trumparegyste! Na,aisku, jiem koks gi skirtumas, as pinigus moku, ne jie! Aisku, man pinigu gaila, bet jai pasveikciau galutinai, jei kaip mano senelis, nuo 68m,. uzsideda akinukus sakitant laikrastuka, tai butu nuostabu! ZMones, kuriem yra panasi situacija kaip ir amn, kurie nesenai dare, kuriu regejimas panasus i mano, kurie visa tai praejo, labai labai prasau, parasykit man i e-maila, pasidalinkti savo mintimis! Labai Jums aciu! Su pagarba, Justas! Juusstas@yahoo.com

Neregistruotas

2015-09-15 10:09

Ramune, o kiek kainavo? Ten tikslios kainos taip ir neparaso.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių