Roberta

2015-12-19 05:12

Man buvo trūkę, tai ilgai makalavaus pas gydytojus, bet nieko nuo to geriau:)) tiesiog, manau, turi savaime sugyti. Metai praėjo, dar jaučiu, kai bandau mankštintis, na, kai į tą vietą daugiau paspaudžiu:)) O šiaip visai nieko.Gyventi galima ir net nebegalvoju, susitaikiau, kad lenkiantis į tą pusę jausiu, kad ta pusė nebus tokia lanksti. ir tiek.

Kristina

2015-12-18 20:12

jei truko kojos raisciai, būtina operuotis?... koja labai ištinus ir mėlyna... utenos daktarai kai paklausiau ar nereiktu operuoti pasake jog nusisneku...ka man daryti? labai skauda ir bijau pasekmiu...kankinuosi jau savaite...padekit atsakykit greiciau...

aurelija

2015-11-07 21:11

ir man truko raisciai..tik as begau laiptais ir paslydau, o dabr neglaiu ziuret i koja..baisiai atrodo...jau trecia diena lovoj guliu ir baisu..

Neregistruotas

2015-11-07 16:11

Normaliai vaikscioti galesi pakankamai greit bet su sportu ar pvz pramoginiais skokiais reiktu pristabdyt :)

Neregistruotas

2015-09-11 06:09

man truko raisicia pries 3 dienas istinus koja labai baisiai buvo bet siek tiek atleido ta tinima.Daktaras israse langete ir perskindol tepalo.langeteje raisciai sugyja daug geriau negu su tais bintais nes reikia kad rassicia sugytu gerai priesingu atveju menkaiusias kojos klyptelejimas ir vel viskas is naujo.Langeteje koja nesilanksto todel raisciai suauga daug geriau ir tvirciau.P.S man tai gyditojas sake.

Neregistruotas

Truke kojos raisciai. Kokios pasekmes laukia ateityje?

2015-09-03 17:09

Truke kojos raisciai. Kokios pasekmes laukia ateityje?

Lijana

2015-08-12 10:08

Man taip pat truko kojos raisciai per futbolo treniruote, pries trejus metus buvo labai stipriai patempusi juos, db truko. 2-3 dienos ledo, naktciai lb gera kompresa turejau (ji dave rdquo;Vetrosrdquo; gydytojas) ir koja jau geryn. Kompresas visiskai istrauke melynes per 2 dienas. Gydytojai sake 3 savaites poilsio ir viskas puiku. itavra paskutiniu atveju siulau deti, jei nera kitos iseities, daug greiciau sugyja be.

Bendzaminas

2015-08-07 10:08

Stai cia apie priekini kryzmini raisti ir jo plysima gerai raso: www.skausmas.com/traumosirsuzeidimai/37-priekinis-kryzminis-raistis

Neregistruotas

2015-08-05 21:08

Tai wa. truko man kojos raisciai. Noreciau suzinoti, po kiek laiko mazdaug galesiu normaliai vaikscioti. Butu malonu, jei pasidalintumete savo patirtimi...

Neregistruotas

2015-08-02 15:08

sjp negali daug vaikscioti man irgi tas pats buvo vasara sugadinta db bet reikia nusipirkti is daktaro uz 60 lt toki kaip binta padeda dar kasdien tepti koja su daktaro duotu tepalu

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių