Neregistruotas

2015-12-31 10:12

Šią problemą turėjau ir aš viskas pasbaigė kai pradėjau vartoti fermentini preparatą RegulatProMetabolic, pagerėjo visa sveikata, virškinimas ir dar keletas problemų, pradėjau geriau miegoti, nes cypimas ausyse silpnėjo silpnėjo kol visiškai išnyko dabar jau du mėnesiai ausyse niekas nebecypia. www.regulat.lt

Neregistruotas

2015-12-30 09:12

Sveiki visi, man jau metus su puse cypia ir ošia (manau taip reikėtų pavadinti) ausyse. Kartais garsiau kartais tyliau. O dabar dar pamačiau, kad nemažai žmonių turi šią problemą. Na ką teks ir man susigyveti.

danas

2015-12-30 07:12

jo tas cypimas uzknisa, neaisku ka daryti:( parasykin kaciusa@centras.lt
gal kas daugiau jau turi patirtiems, man jau keli metai taip:(

Neregistruotas

2015-12-22 16:12

Man ausi cypia kokia 2 savaite cypimas dazniausia naktimis ir vienoje ausyje daznai atsibudus necypia bet pajudejus pradeda o diena suspaudus viena vieta ausyje vel atsiranda negarsus cypimas.

Neregistruotas

2015-12-22 16:12

O diagnoze, kad Ausies nervo uzdegimas, daktarai nustate del ko ? Didlelis kraujospudis buvo ? ar siap is nieko pradejo cypty ausyse ?

Neregistruotas

2015-12-14 18:12

Labas vakaras. Tinklalapyje ,, Sveikas žmogus “ perskaičiau , kad Jūs galite padėti dėl ausų cypimo. Gerasis žmogau, ar gali būti stebuklų. Man jau 10 metų cypia ar ausyse ar galvoje - nežinau, tik žinau, kad kur aš tik nebuvau ,kokius tyrimus nedariau ir magnetinį ,kompiuterinį, kraujagysles tyriausi, pas visokius ekstraseansus, darė audiogramą ir jų vienintelis atsakymas - klausos nervo uždegimas. Būna dienų , kad dar gali kentėti, bet būna ir tokių, jog norisi lysti po žeme. Plečiantys nieko nepadeda. Gydytojas sakė atsikelsit vieną dieną ir necyps, bet ir negirdėsit.
Jei kokių stebuklų žinote parašykite iš anksto dėkoju.

Neregistruotas

2015-12-10 19:12

Man taip pat jau daug metu cypia ausyse.Gydytojai sako,kad nieko negali padeti.Viska isbandziau ir laseline KAVINTON state ir vaistus i galva Cerebreozalin leido,bet niekas nepadejo.Sako kad kaltos kraujagysles ir galbut reikia operuoti.

dream

2015-12-08 19:12

14 metų vartoju Vision papildus. Jie- biologiškai aktyvūs, augaliniai produktai. Ir tikrai šiems produktams analogų pasaulyje nėra. Pavartosit kurį laiką ir pamiršit visas ligas. O jei kam įdomu, galiu atlikti PSO tarptautinius gyvenimo kokybės tyrimus (nekainuoja). Kreiptis skype vgalminiene

eexpert1@mailru

2015-12-07 22:12

:)- siaip viena is priezasciu cypimo ausyse tai slegis, kuri sukelia per didelis kraujo spaudimas. Stebekit savo kraujo spaudima.

Neregistruotas

2015-12-07 20:12

Sveiki, man buvo atlikta otosklerozes operacija vel prasidėjo cypimas ausyje, silpnėja klausa. Kokia gali būti priežastis?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių