Neregistruotas
Pranešimai: 92177

Žingsnis link tvarkos farmacijoje?

2015-09-03 17:09

Žingsnis link tvarkos farmacijoje?

arunas
Pranešimai: 110

2015-08-18 22:08

Tas pats š., tik kitoj rankoj. Kur dideli pinigai, ten tvarkos nebus, ypač mūsų korumpuotoj valstybėlėj.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-08-17 22:08

Prezidento iniciatyva ketinama suburti tarppartinę grupę, kuri suformuotų farmacinės veiklos politiką Lietuvoje. Pati idėja yra patraukli, tik ar nebus mėginama naują dviratį minti ne kojomis, kaip kad jau yra ne kartą atsitikę. Paskutiniųjų įvykių vertimai ir komentarai kartais perša mintį, kad netvarka sveikatos apsaugoje ir farmacijoje sąlygoja netvarką ir visoje valdžioje. Deja, bet žuvies gedimo dėsnį įrodė istorija, todėl vargu, ar naujai įstatytas farmacijos blokas gerai veiks senų dėsnių valdomoje valdžios mašinoje.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-03-29 21:03

As manau, kad Lietuvoje nieks nepasikeis, kol neateis nauja karta, jaunu ambicingu,energingu ir profesionaliu zmoniu. Sito nebus kol senukai neiseis. Nes jie savo kedes tikrai siaip neatiduos. Kitas dalykas yra tai, kad zmones turi keistis patis. Mes visi snekam apie korupcija. Jo, bet kas gi tie korupcininkai? Tie patis zmones, jus ne blogi-zali padariukai :) Kitas klausimas yra profesionaluas. Visi turi tobuleti. Aisku, kai farmacininko alga yra 1.500lt (vid) sunku kalbeti apie ziniu gausa ir nora dirbti. Cia kalti ir savininkai. Zmones kuriems visas tas dalikas yra nesvarbus, nes jiems svarbus tik pelnas. Ju klaida yra ta, kad jie pamirso, VAISTINE - SUDETINGA STRUKTURA, kurios tikslas svarbiausias nera tik pelnas! Taip kad daug yra kaltu. Tikrai daug. Mes patis esam kalti. ISVADA: as visa jaunima agituoju - vaziuokit i uzsieni, kalkit ten pinigeli, tobulinkit savo zinias bei asmenines savybes ir kai pasijusit pakankamai stiprus (finansiskai bei moraliskai) kazka keisti, tada reikes susigrupuoti ir tarti savo zodi. Na o kolkas kas turi pinigelius tas ir ..... jo jo zinome.

Tad sekmes. Tikiuosi greit su jumis susitikti. As jau praejau ta perioda ir tikrai zinau ka sakau. As tiems loxams duodu 3-5 metus, nes paskuj jiems bus AMEN!

Ali G. reeeespect for real

Miglė
Pranešimai: 37

2015-03-09 22:03

na... ir kas pasikeite?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių