Neregistruotas

2015-12-09 18:12

Ne, mano spaudimas geras, tikrai, kiek besitikrinčiau, visada normos ribose, netgi idealus. Šiaip mama ir močiutė nuo aukšto spaudimo kenčia, gal ir man kada bus :)
Tikiuosi, kad su laiku praeis viskas, gal nervų sistema išsiderinusi, kaip sakant :)

Neregistruotas

2015-12-09 16:12

O dėl pykinimo ir galvos skausmų - gal tavo spaudimas labai aukštas? Man tokie simptomai būna, kai taip yra...

Neregistruotas

2015-12-09 16:12

Man 16...Jei ką. Ir parodė encifalograma, kad kažkas negerai, dar kai nieko nebuvo...Psichiatrai liepė pasidaryt dabar (po 2 metų)...Psichologas šiaip dar nėra gydytojas ir negali diagnozuot ligos...Net ir daktaras ne visad gali.Ma dar nediagnozavo jokios ligos, nes mano simtomai nei vienai ligai netinka.
Iš esmės, psichologas tikrai suprastų, jei kas nors negerai su tavo psichika.Ech, tikrai sunki tavo paauglystė...Nesijaudink, nieko siaubingo tau nėra. Jei būtų, tai visi atlikti tyrimai tą rodytų...Džiaukis - esi normali paauglė!

Neregistruotas

2015-12-09 12:12

Jonažolė labiau tinka Ligoniukei ir sergančioms depresija,bet nėščiai moteriai ar galima gerti aš nežinau reikia pasidomėti

Neregistruotas

sveika gal padėtų Jonažolių palaida žolė iš vaistinės,reikia perskaityti ant pakuotės.Galima gerti tik jei jūsų spaudimas mažas nes jis kelia sp.taip pat gerti ją galima tik šaltu oru.Pasdomėkite labiau apie Jonažolę ji nuo 99 ligų.Dvi savaites gerti dvi negerti ir t.t.Nebevartosit kai pati suprasit kad nebereikia.Būtinai sužinok viską apie ją ir pabandyk,turėtu padėti.Laima

Neregistruotas

Padeda Jonažoles palaida žole,perskaityti rekomendacijas ant pakuotes

Neregistruotas

Padeda Jonažoles palaida žole,perskaityti rekomendacijas ant pakuotes

Neregistruotas

2015-12-08 19:12

Na, man tik 15 metŲ, už pinigus atsakingi tėvai. Nežinau, gal čia paauglystės šposai, bet labai didelė baimė sirgti kokiu vėžiu ar turėti kokį auglį... brrr.... dieve kiek prisikentėjau ir dar kenčiu. EEG, aencefolograma, tyrė kaip dirba smegenys, nieko doro nerado, esą normalu viskas, jokių patologijų. O ta galva po velnių kaip sudaužyta visada. Kas man, kodėl man, kas man - tik tai tegalvoju. Tai tas encelaografas turbūt ir yra preitaisas su kuoriuo mane tyrė. Prikaišioja galybę laidelių, paguldo ir tyria smegenų bangas? :) Čia tyriausi privačiai. Psichologą irgi turėjau, nepadėjo. Dieve, kokia sunki paauglystė. O pykinimą ir galvos svaigimą prilyginčiau tarsi važiavimą autobusu ar mašina ar laivu. taip susupančiai...

Neregistruotas

2015-12-08 15:12

Koks dar auglys?Gal pervargai?Pasistenk nusiraminti, o jei vis tiek nemoga kankina, užsiregistruok pas psichiatrą ar psichologą...Nors, kiek žinau, tokie baimės priepuoliai staigiai neprasideda... Žiūrėk, kad nepereitų į panikos priepuolius, kurie jau neleidžia gyvent normaliai. Mėginai tirtis encefalografu? Jei negaili pinigų, tikrai pasitikrink.

Neregistruotas

2015-12-07 18:12

Noriu papasakot savo istoriją nes nebežn ką daryt, kas man yra. Viskas prasidėjo liepos pradžioj. Kelias naktis prieš miegą apimdavo paniška baimė, gulėdavau didelėm kaip katino akim, lyg skaudėjo galvą. Po to prasidėjo silpnumas ištisom dienom, nebesveikas nerimo jausmas, pykinimas. Buvau pas medikus. Viską tyrė. Sveika esu. Išrašė tokių vitaminų, eilinių raminamuju (valerijonai, nervoheel). Bet aš nebegaliu nuo tos būsenos. + Kamuoja svaigimas galvos, kartais skauda ją, akis sunku kilnot, skraido rdquo;muselėsrdquo; jose. Išprotėsiu nuo visko. Ar visa liga yra manyje, ar ple man auglys koks????

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių