Neregistruotas

2015-12-27 22:12

Priežasčių, dėl ko taip priešinamasi eutanazijai reikia ieškoti krikščionybės dogmose. Adekvatus nuskausminimas, ką jis suteiks terminaliniam ligoniui? Papildomą beviltiškumo dieną!
Keista, kad net nebandoma diskutuoti eutanazijos įgyvendinimo procedūrų, o iš kart pareiškiama – Dievas nesupras. Nustačius griežtas procedūras – gydytojų (kažkiek komisijų) išvada, ligonio prašymas, terminas apsigalvojimui, artimųjų sutikimas, “vykdytojo” pasirinkimas, pastarojo sutikimas ir t.t. tikrai galima apsisaugoti nuo nužudymų. O morališkai yra daug žiauriau leisti žmogui kankintis (ne būtinai fiziškai), nei padėti jam išeiti.

arunas

2015-12-23 22:12

Aišku, eutanazija yra gana pigus apsiėjimo su kenčiančiais žmonėmis būdas. Daug brangiau yra suteikti jiems adekvatų nuskausminantį gydymą. Bet ne visada juk galima remtis tik pinigine.

Neregistruotas

2015-12-22 22:12

Is tikruju, klausimas vertas rimtu pamastymu.Zmones,kuriems niekada neteko patirti ar matyti artimuju kancios, apie eutanazija gali prisvaicioti pora tomu knygos,taciau tai bus tik pavirsutiniskos mintys. Tik tikra kancia atveria zmogui akis.As negleciau teigti,jog esu UZ ar PIRES,nes neturiu pakankamai ziniu (o ziniu cia tikrai reikia). Bandau save isivaizduoti gydytojo, kuri mes norime paversti zudiku,vietoje - nekoks jausmas,na,tai aisku priklauso nuo kiekvieno zmogaus morales. viename forume teko skaityti tokiu minciu,kaip:"na zinoma,jei zmogus serga nepagydoma liga,tai jis,be abejo,nores mirti". sergu rimta nepagydoma liga,taciau noro gyventi man tikrai netruksta.jei ir noreciau,kad man atliktu eutanazija (nezinau,kokios gyvenimo aplinkybes mane prie to privestu), taciau noreciau,kad tai atliktu man labai artimas zmogus,nes gydytojo rankose jausciausi zudoma.nors,zinoma,tai taip pat dviprasmiska,gal tuo metu man nerupetu kas,svarbu,kad kuo greiciau???

Neregistruotas

2015-12-19 22:12

Algirdai,
kodel tu taip isitikines?! tu skaitai jo mintis??? o gal as ne taip supratau? jei gali - paaiskink.

Neregistruotas

2015-12-19 22:12

Beveik 25 metus dirbu su onkologiniais ligoniais. Esu numatęs parašyti knygutę apie eutanaziją. Manau, kad yra keletas gyvenime momentų, kurie turi būti svarstomi ne visuomenės (visada iškyla idiotiškas visuomenės intereso sindromas), bet pačio žmogaus, kaip tokio gimusio ir gyvenančio savo gyvenimą. Mes jau tampame psichinio klonavimo atributais, bet ne individualybėmis, kuriomis maži svajojome būti. Aš už eutanaziją, bet ne už gyvenimą pagal visuomenės norus. Palikime dvasią tiems, kas privalo ja rūpintis, o ne užsiiminėti politika. Kiekviena specialybė, pašaukimo ar būtinybės priskirta, turi būti pradedama Aš. Tik mylėdamas ir pažindamas save, galėsi pajausti tą, kuris atsidūrė panašiose situacijose. Pasakų nėra vaikštant gatve tarp chemijos, radiacijos ir puspročių. O juk tai baisiau nei sirgti ir net žinoti, kad jau tavęs už durų laukia ... laidojimo komanda.

Neregistruotas

2015-12-13 22:12

AS ESU UZ EUTANAZIJA. NORECIAU SUZINOTI NUOMONE IS ZYMAYS GYDYTOJO.ACIU

Algirdas

2015-12-13 22:12

Slaugiau 0.5 metų iki pat mirties sunkų ligonį , po insulto, kuris labai kentėjo, bet nebuvo nei užuominos apie norą baigti gyvenimą savo valia.

Neregistruotas

2015-12-04 22:12

Neregistruotas

2015-11-25 22:11

as uz tik uz labai sunkius nusikaltimus ir tycinius.

Neregistruotas

2015-11-23 22:11

mano nuomonė panaši į tavo, aš taip pat leisčiaui jį "užmigdyti". jei jis labai kankintusi ir niekas jam jau nepdėtų

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių