eexpert1

2016-04-25 15:04

atsakymai, kam labai reikia siuo el.pastu: eexpert1@mail.ru

Tomas7

2016-04-24 16:04

Man tas pas yra Fimoze kaip ja issigydyti ir kur reikia eiti ir kiek kainuoja gydymas?

Neregistruotas

2016-04-17 16:04

Dafuck man 12 ir mano penio ilgis ne erekcijos metu 3,4 cm o erekcijos metu apie7 mano ugis 1m46cm o svoris apie 35-34kg

Neregistruotas

2016-04-17 16:04

Sveiki noriu paklausti man 12 metu ir as kai bandau atsmaukti odele atsmaukiu iki tiek kiek eina ir tada pradeda matytis lyg oda ar mesos gabalelis yra priliper prie varpos ir atsmaukti iki gali neina ar cia man pratampyt reikia ar ka daryt nes tevo klaustis nelabai nurio geda

Domas1485

2016-04-16 16:04

Sveiki noriu paklausti. As turiu broli jam 11m(uz men. bus 12) man paciam 16m
jis klause ar ar varpos odele atsismaukia naturaliau kai subresti(bega sperma) ar ja reikia masazuot ir dazniau smaukyti nes as nezinau man paciam apipjaustytas yra nes as turejau problemu odele buvo prilipusi prie galvutes o daktaru neklausiau del brolio.

Neregistruotas

2016-03-16 13:03

Labas. Aš irgi kažkada turėjau fimozę ir, būdamas paauglys, daug metų dėl jos kompleksavau. Visiškai be reikalo. Kada jau pagaliau pasiryžau nueiti pas urogologą, greitu metu man prapjovė tą odelę. Aišku, po poperacijos galvutė buvo pernelyg jautri, bet aš ją dažnai atitraukinėdavau būdamas duše, grūdindavau šiltu, karštu, šaltu vandeniui, dažnai liesdavau (aišku, švariomis rankomis) ir, masturbuodamasis stengdavausi drąsiai liesti visą penio galvutę. Taip palaipsniui per pakankamai trumpą laiką penio galvutė nuo skausmą keliančios pasikietė į malonumą kelianti. Po to jau 15 metų gyvenu nuostabų, kupiną malonumų seksualinį gyvenimą. Vadinasi, neverta nieko prisigalvoti. Susiraskite gera gydytoja, kad pašalintų fimozę, ir pripratinkite galvutę prie malonumo, kad ji nustotų skaudėti prisilietus. Viskas labai paprasta, kaip pasirodė :) Linkiu sekmės, vyrukai, ir daug galvutės teikiamo malonumo ateityje!

Neregistruotas

2016-01-20 17:01

Sveiki visi jaunuoliai. Man pačiam 15 metų. Papasakosiu ir palinkėsiu nebijoti, nes jūsų organas yra jūsų gyvenimo dalis, jūs kursite ateitį su juo. . aš erekcijos būsenoje atsmaukiau ir kadangi nėjo atgal palikau. po paros išsivystė parafimozė. (paraphimosia).. retas dalykas, bet juokingai lengva pagydyt :D bet pradzioje atrode baisu. susikaupė vanduo ir visa varpos galvute išsipūtė (tiksliau odelė šalia esanti). Daktarai greit sutvarkė. Vasarį eisiu pas chirurgą dėl to, jog įpjautų ir išpjautų apyvarpę. Ir dėl to džiaugiuosi. JAudulys tikrai yra ir bus.. nes eisiu su mama :D (su tėvu apie tai nelabai jauku kalbėt) ir manau bus šaunu po mėnesio operacijos kai džiaugsiuos gražiu ir padoriu organu. Svarbiausia jums nebijoti! Aš irgi buvau bailys, bet bailius gyvenimas pamoko. Tad jei turit problemu mažiau googlinkit (nes apie parafimozę nieko nėra) ir varykit pas daktarus. Ir nepergyvnekit. Jie dar baisesniu pimpalu yra matę :))

Neregistruotas

2015-12-31 17:12

sweiki man 20 metu. Turiu problema su varpa. Sekso meto ji atsismaukia labai nedauk i galvute labai uzversta. gal yra kokiu nors kitu budu be operacijos tai istaisyti?

Neregistruotas

2015-12-24 21:12

man 14,5 metu o mano penio ilgis mazdaug 13,7 cm ar tj nenormalu?

eexpert1@mailru

2015-12-19 19:12

Paslaptis- sunku pasakyti nematant situacijos, bet nesiusk foto- esi nepilnametis. Geriausia aisku butu pasitarti su teciu arba urologu. Kartais tiesiog atrodo, kad blogai, o istikruju ta baime ir nezinojimas trukdo normaliai susivokti.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių