psichotropines

Re:

2016-12-03 22:12

tik nereikia pasaku pasakoti kad bupropionas (zyban) gali padeti mesti rukyti, cia tas pats antideprisantas, bjaurybe, kuri zudo organizma o ne gydo. Veikia kaip narkotikas.

Beata

"Zyban"

2015-09-03 17:09

"Zyban"

Neregistruotas

2015-06-25 21:06

nezinau ar tai buvo lemiama, bet as meciau rukyti vartodamas zybana. jau daugiau kaip du metai, kaip nerukautfu, tfu, tfu.... pries tai buvau metes rukyti naudodamas pleistrus ir kramtoskes ir issilaikiau apie 8 menesius. nors mano galva svarbiausiai yra motyvacija, o ne vaistai, kramtoskes ir etc.. vat kai motyvacija pasimirsta vel pradedi rukyti, cia manding kaip koks anoniminis alkoholikas.tada kai pirma karta atkritau tai buvo 2000 naujieji metai- pagalvojau jau tiek nerukau, o kodel man per naujus metus nesurukius cigaro, nusipirkau cigara, surukiau ir dar ta diena surukiau du pakelius camel. vat taip.

Neregistruotas

2015-06-20 12:06

Na padeda tabex vaistai ,bet turi niekas nenervoti ,turi stipriai nusiteikti .Pirma karta nepades jeigu ,bandyk dar syki,dar ir dar ,bet turi padeti .Tik esi nervotas nuo tu vaistu ,reikia ir nuo nervu kokio valerjono tureti ,ar dar kokiu raminanciu

Neregistruotas

2015-05-08 15:05

na, aš nerūkau, bet man atrodo, kad verta pabandyt pačiai, be jokių vaistų. Suprantu, kad tai reikalauja valios ir t. t., bet tikrai reikia motyvacijos, juk puikiai žinai įvairias pasėkmes rūkymo, be to, esi moteris...pirma, kas padėtų - tai TVIRTAS apsisprendimas ir VALIA.

inga

2015-05-08 09:05

Tik ka perskaiciau apie shalutinius Zyban poveikius!!! Nebesiulyciau niekam.

Neregistruotas

2015-04-30 21:04

Gal yra bandžiusių su "zyban" mesti rūkyti ?

tomas

2015-02-19 11:02

Zyban nebandžiau, bet mesti rūkyti padėjo akupunktūra. Ji buvo veiksminga apie 5 mėnesius kol visai nerūkiau. Dabar kelias savaites parūkiau ir metu iš naujo.:) Dabar 3 diena, bet palyginus kas buvo anskčiau, tai daug lengviau.
Yra vienas labai paprastas vaistas padedantis mesti rūkyti: VALERIONAS. Sumažina nervuotumą ir panašiai.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių