Jūratė

Re: Ar esate patenkinti savo oda ir ar nekelia ji jums problemu?

2017-05-11 08:05

Mano veido odą periodiškai išberia spuogais. Nesuprantu nuo ko ir kas yra negerai. Ir mitybą pakeičiau, pradėjau daugiau valgyti sveiko maisto, atsisakiau kavos... Galvoju gal man padėtųveidui? Gal kas bandėte? Ar veiksminga?

Sokolina

Re: Ar esate patenkinti savo oda ir ar nekelia ji jums problemu?

2017-04-19 07:04

Mano oda visada buvo problematiška. Tai ji riebi, tai sausa, mimikos raukšlės... :x kiek priemonių išbandyta ir niekas nepadėjo, pagerėdavo trumpam (arba tik taip atrodydavo). Tai nustojau pirkti neaiškaus poveikio priemones ir išbandžiau prp procedūrą, t.y. kraujo plazmos injekcijos. Oda jau po pirmos procedūros tapo elastingesnė ir tokia drėgna, švytinti :) Tad jeigu turite panašią problemą, pabandykit.

ona

2015-12-24 20:12

labai prasau padekit isnaikinti man strazdanas!!!is manes visi saiposi!!!!gal zinot koiu receptu?!!!:((((((((((

remigija

2015-12-16 16:12

mna atip pat ziema iskyla tokiu, problemeliu, del spuogu ant nugaros nors seip ju neturiu. taciu labai geras daikciukas - soliariams.jie issausina nugaros oda, ir jie pradingsta.pabandyk!

DIANA

2015-12-10 19:12

mane taip pat labai kankina spuogai. Ko tik nenaudojau - prausiklius, zeles, tonikus, kremus. Efektas laikinas. Man labai padejo cistaja linija rusiski produktai, ypac sveitiklis su persiku kauliukais ir dar kazkuo, taip pat zele su medetku ekstraktu. Kaina apytiksliai po 5lt, o isigyti galima rdquo;Svaros prekeserdquo;. Ten as visada perku. Padeda ;)

irute

2015-12-04 16:12

sveikos norejau paklausti del issipletusiu veido kraujagysliu,kokiu kremuku reiketu tepti ,kad uzmaskuoti issipletusias veido kraujagysles ar avene diroseal padeda gal kas bandet b uciau dekinga kad parasytumet.

Erika

2015-11-02 15:11

Erika,ar darai veido valymą?Jei ne,žinok visai verta, apmažėja spuogų.Ir nespaudyk jų, nekankink savo odytės, keli spuogeliai dar ne pasaulio pabaiga!Valgyk daug kruopų, nes jose yra vitaminų B, kurie normalizuoja riebalinių liaukų veiklą,sportuok,nusipirk apsauginį kremą ir kažkokią džiovinančią priemonę. O jei visa tai nepadėtų(bet tikrai padės),tiesiog nešiok kirpčiukus, kurie paslėps spuogus ir išryškins akis!

aistė

2015-10-17 14:10

Pradejus vartoti kontraceptines tabletes ypac pradejo kilti skaudus ir giluminiai spuogai.Gal kas turite tokios patirties ir galetumete patarti.Aciu.

jovita

2015-10-12 17:10

Pamirsau parasyt, kad tai labai pigu: muiliukas (2-3lt) o kremukas kazkur 3lt.:))))

jovita

2015-10-12 17:10

taigi, pas mane taip pat yra spuogu, ai ir ko gi as nenaudojau, bet nepadeda....:( kakta vos ne vos issigydziau nespaudydama, ir tai smulkiu nemazai, bet ok kad nematomi, o zandu niekaip nepavyksta:( kazkur skaiciau toki buda: medimax muiliuku ryte ir vakare prausti veida, o vakare dar pasitepti boro plius tepaliuku(zalia pakuote).nezinau ar padeda, bet bandysiu....sekmes ir jums!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių