Neregistruotas

2015-12-25 10:12

as bahuriukas, gal galit patarti ka naudot nu strasdanu prasau patarkit

ona

2015-12-24 20:12

labai prasau padekit isnaikinti man strazdanas!!!is manes visi saiposi!!!!gal zinot koiu receptu?!!!:((((((((((

remigija

2015-12-16 16:12

mna atip pat ziema iskyla tokiu, problemeliu, del spuogu ant nugaros nors seip ju neturiu. taciu labai geras daikciukas - soliariams.jie issausina nugaros oda, ir jie pradingsta.pabandyk!

DIANA

2015-12-10 19:12

mane taip pat labai kankina spuogai. Ko tik nenaudojau - prausiklius, zeles, tonikus, kremus. Efektas laikinas. Man labai padejo cistaja linija rusiski produktai, ypac sveitiklis su persiku kauliukais ir dar kazkuo, taip pat zele su medetku ekstraktu. Kaina apytiksliai po 5lt, o isigyti galima rdquo;Svaros prekeserdquo;. Ten as visada perku. Padeda ;)

irute

2015-12-04 16:12

sveikos norejau paklausti del issipletusiu veido kraujagysliu,kokiu kremuku reiketu tepti ,kad uzmaskuoti issipletusias veido kraujagysles ar avene diroseal padeda gal kas bandet b uciau dekinga kad parasytumet.

Neregistruotas

2015-11-10 15:11

Taip yra dažnai dėl padidinto katecholaminų išsiskyrimo.Sureguliuoti,manau,galima.Padeda net paprastas aspirinas.Reikia dar truputį nuimti vidinį stresą.Specialių vaistažolių mišiniai gerti ir prausti veidą.Jūs juk minėjote-veidas neraudonuoja,kai miegate.Vadinasi-ramybėje.Situacija atrodo nėra sunki.Rytoj vedu sveikatos laidą gydytojams,per ,,Pūko" radiją,,Konsiliumas",nuo 11,10 iki12,00val po jos galite paskambinti.Studija-Kaune.

Neregistruotas

2015-11-10 10:11

Sveiki, mano oda irgi labai likusi raudonuot... raudonuoja del oro, nuo alkoholio, pasportavus, susijaudrinus truputi ir t.t... galima sakyt veidas buna normalus tik kai miegu, gal zinot kaip cia viska isgydyt.. aisku cia nera rimta, bet man to raudonumo nuemimas suteiktu didesni pasitikejima savim, tai va gal zinot kokiom primonem ji panaikint, o gal kas zino kur tai daro, kur galima butu pasikonsultuot? Dekui is anksto

Neregistruotas

2015-11-08 10:11

dažniausiai,odos problemos,tai vidaus sekrecijos liaukų surtikimas,kurį pašalinus,praeina ir tos,,bėdos".Tai padaryti nėra sunku.Išorinės priemonės:kremai,losjonai,fizioterapija ir įvairūs lazerio gydymo būdai,dar nepašalina priežasties,dėl kurios-pakinta normali odos išvaizda ir jos funkcijos.Reikia sutvarkyti,,vidinį disbalansą" ir problemos neliks.Tuo labiau-neverta delsti.Tai gali kainuoti apie 150-350 litų.Tuo tarpu,uždelsus ir jau kreipiantis pagalbos į grožio klinikas,tenka mokėti net keliolika tūkstančių litų.

Neregistruotas

2015-11-03 19:11

Žinau super produktu.Jeigu sudomins pasakysiu kur gauti.Išlyginsi raukšles ant visu kunelio vietu,atrodysi kaip iš pieno plaukus,niekada nesensi,gyvensi ilgai ir LAIMINGAI,Kreipkis-pades.OT

Erika

2015-11-02 15:11

Erika,ar darai veido valymą?Jei ne,žinok visai verta, apmažėja spuogų.Ir nespaudyk jų, nekankink savo odytės, keli spuogeliai dar ne pasaulio pabaiga!Valgyk daug kruopų, nes jose yra vitaminų B, kurie normalizuoja riebalinių liaukų veiklą,sportuok,nusipirk apsauginį kremą ir kažkokią džiovinančią priemonę. O jei visa tai nepadėtų(bet tikrai padės),tiesiog nešiok kirpčiukus, kurie paslėps spuogus ir išryškins akis!

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių