Eexpert

2015-12-12 19:12

Lietuvoje ir manau kitose salyse, gydytojas profesionalas, kuriam rupetu tik paciento sveikata, o ne jo pinigine- tai yra gal kas desimtas, jei dar ne reciau. :)

Neregistruotas

2015-07-19 16:07

Konsultuotis ar gydytis pas atidų, nuoširdų, mielą gydytoją-retas atvejis. Neseniai buvau Santariškėse konsultacijai. Gydytoja baisiai suirzusi, irzli, pikta...Brrr! Kaip nemalonu! Važiuodama namo su vyru diskutavome ta tema. Juokavome, kad tokiai tik karves melžti. Juk niekas jos su šautuvu nevarė mokytis gydytojos specialybės....

daiva

2015-02-24 18:02

Yra dar saziningu gydytoju,tik juos uzgozia tie kuriems nera nieko svento ir kitu skausmas juos nedomina isskyrus pinigai,net paeme nuos vistiek pagalbos reikiamos nesuteiks.Ta teko patirti mano seimai,netekom artimo zmogaus,o gydytoja eme pinigus ir melavo mums.O galejom kitur gauti reikiama ir efektyvu gydyma.

Neregistruotas

2015-02-02 17:02

Sveikas, labai įdomi tema padiskutuot. Man dar tik 16 metų, visai neseniai gulėjau kauno vaikų ligoninėj, pastebėjau tokį įdomų faktą, kad SESELĖS tai tikrai dirba pagal pacientų algas:)) mama vienai seselei pirmą naktį 50lt davė, tą naktį labai karščiavau, tai visą vakarą šale lovos išsėdėjo su termometru ir vaistais:)... o kitos kurios negavo, tai tokios piktos buvo, kad net pietų neatnešdavo reikėdavo eit pasiimt! na , o apie daktarus tai net negaliu nieko pasakyt, frazė buvo tokia "Nereikia! Kai pasveiks - tada"... :) šeip mano nuomone, kuo daugiau pinigėlių tuo daugiau rūpinsis. Gi visur taip yra, ne tik klinikose.

Neregistruotas

2015-01-03 08:01

sveiki,vis tie pinigai nors vezimais vezk,ar vejai kiseneje svilptu susiduriam su tomis paciomis problemomis.Liga-pasitinka bet kuri ir bet koki.....?

Neregistruotas

kiek lietuvoje dar saziningu gydytoju?

2015-01-03 08:01

kiek lietuvoje dar saziningu gydytoju?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių