Marek
Pranešimai: 1

2016-03-25 15:03

nosis,ir gerkle.. pastoviai uzkimses nosis, kiekviena diena sloga stovi gerkleje ir dusina ,trugdo kalbeti balsas prikimses.jokie vaistaj nuo slogos nepadeda kas galy padet?

ginzald
Pranešimai: 1

2015-12-29 11:12

Sveiki, Ligoniai (tiksliau būtų - sveikit ligoniai)
Užsiregistravau į forumą nes tiesiog nesusilaikiau. Taigi pasipasakosiu apie sinusitą. Šis brudas mane persekioja jau trisdešimt metų. Tuomet būdamas paaugliu gavau gatvėje į nosį – pasekmė lūžusi nosis ir kreivai sugijusi pertvara. Taigi, esu ligonis su stažu. Kol būdavau jaunesnis sinusų uždegimus tiesiog ištverdavau, pakentėjęs po keletą mėnesių, vėliau jau kreipdavausi į medikus. Žodžiu buvo daug visokio gydymo – ir medikamentais, ir šildymais, ir bioptronu, ir akupresūra, ir nosies pertvaros operacijas dvi turėjau, plaudavau nosį fiziploginiu tirpalu. Žodžiu gelbėjausi kaip galėjau. Prieš kokius septynis metus perskaičiau kažkokio žmogaus išsigydymą liaudiška priemone – česnako skiltelė sutrinama su tokiu pat kiekiu sviesto, prieš naktį tuo turiniu išsitrini veidą (ten kur būna sinusitai) ir kojų padus, apsiauni kojines ir keliauji į lovą. Ryte išsiverdi bulvių ir virš puodo pakvėpuoji dešimt – penkiolika minučių. Žodžiu, šis receptas ir dabar dar galima surasti internete.
Kai pabandžiau šią procedūrą pirmą kartą, siaubingai pasibaisėjau. Niekaip nesuvokiau kaip galima visam riebaluotam gultis į lovą. Ir dar miegoti su kojinėmis – man tai visiškai nepriimtina. Taigi viską mečiau ir grįžau prie medikamentų.
Paskutinis sinusitų uždegimas prasidėjo man 2013 metų pabaigoje. Ilgai gėriau visokius sinupretus gelomirtolius, purškiausi Humer ir Quixx. Galų gale, 2014 metų pavasarį nukeliavau pas loristą, o šis sako siaubas koks sinusitas. Taigi pradėjau maratoną pas gydytojus, kuris truko apie du mėnesius. Rezultatas – uždegimas sumažėjo, bet snarglys vis viena tekėjo į burną, o tai žiauriai nervavo, ne turėjau pastoviai spjaudytis viešose vietose. Galų gale liepė pasidaryti dar vieną nosies pertvaros operaciją, nes nusprendę kad viso to priežastis ir yra tai. Pasidariau ją 2014 pabaigoje. O po jos prasidėjo toks sinusitų uždegimas, kad maniau jog prasidėjo gripas. Tačiau viską išdavė skausmas kaktoje vienoje veido pusėje ir žalios spalvos snargliai. Ir visa tai Kūčių dieną ir pas gydytoją nepateksi, o priekyje penkios nedarbo dienos. Nieko nepadarysi, grįžau prie liaudies medicinos, kurią paminėjau jau anksčiau. Turėjau laisvo laiko ir pasveikti norėjos.
Pirmoji naktis buvo žiauriai diskomfortiška, bet... pabudus ryte laisvai kvėpavau per abi šnerves. To man jau nebuvo daugiau kaip metus. Todėl išsigarinau su bulvėmis ir ... pasijutau fantastiškai. Nei temperatūros, nei spaudimo galvoje, orą įkvepiu ir iškvepiu laisvai. Deja, į vakarą sunkumas grįžo, o nosis vėl pasidarė užgulus. Čia prisiminiau, kad procedūrą reikia pakartoti bent tris skartus. Po kiekvienos procedūros snarglių buvo vis mažiau, o jaučiausi vis taip pat – fantastiškai. Dabar padariau tris procedūras bet darysi dar bent dvi. Kaip viskas vystysis toliau parašysiu vėliau.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-12-17 20:12

Sveiki,
kadangi jau 4 metus pati tai naudoju, noriu parekomenduoti nosies plovimą sergant sloga ir profilaktiškai. Galite paskaityti internete, nes straipsnių netrūksta. Kai pati pradėjau plauti, tai dariau su keramikiniu arbatinuku, ant kurio užmautas guminis čiulptukas su skyle - patogumas tikrai menkas. Galiu pasiūlyti įsigyti plastikinį nosiaplovį, kuriuo rūpintis nosimi tikrai labai patogu svajoju@yahoo.com :)

Silvijana
Pranešimai: 5

2015-11-14 08:11

Padeda Adelės Karaliūnaitės tepalas "Ieva".

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-10-08 22:10

Sinusito medikamentinis gydymas

rokas
Pranešimai: 11

2015-10-07 07:10

sveiki. gal galit pasakyk, koki sinusito simptomai. dekui

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-09-30 18:09

cia as tokia profesija turiu :D

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-09-30 18:09

Labai gerai padeda nosi pasildyti orkaiteje 250 C temperaturoje po to iberti truputi prieskoniu ir pipiru kurie isvarys jums ta sinusita.

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

2015-09-24 11:09

dejau cesnakus trintus su sviestu, paskui kvepavau bulvem...bet nepadejo, dar blogaiu pasidare ;[] db israe gydytoja antibiotiku vel, nors geraiu pries 3 savaites, pasirodo nebuvau pilnai issigydes sinusito, kazkaip si karta neina nieko ispusti is nosies, gal isbrko nuo tu kvepvimu, skalavimu... bet zn, kad viskas bus gerai. Db namuose savaite guliu ir gydausi :D

Neregistruotas
Pranešimai: 92177

Sinusito medikamentinis gydymas

2015-09-03 17:09

Sinusito medikamentinis gydymas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių