Neregistruotas

2015-12-28 21:12

ar bandiai su šlapimu man jis labai padėjo,žinau kad šlykštu brt dėl dveikatos viska gali paaukoti :)

Neregistruotas

2015-12-24 17:12

Man pries dvi savaites isoperavo saltaji miezi.siandien nukrito sasiukas,bet vokas siek teik dar patines..sake cia paprasta neskausminga operacija..tai labai ir nebijojau,bet toks kosmaras buvo..tiek skaudejo kai leido vaistus i pati voka..tada kai isoperavo baigesi vaistu veikimas galvojau mirsiu is skausmo..asaros kaip pupos rioedejo ne vieno zodzio is skausmo negalejau pratart..prileido nuskausminamuju ,dave isgert..tai po poros valandu uzmigau..ryte nutvarste visak..vel pradejo dakudet nezmoniskai..tai dvi dienas taip is skausmo kankinaus..melyne didziule buvo ,puse veido istine..po triju dienu tik aki atmerkt galejau,visa krauju pasruvus buvo,taip sakudejo..zodziu nezinau kaip man cia taip buvo,bet buvo priesingai nei sake kad nieko baisaus..jei buciau zinojus tikrai buciau nesioperavus,geriau jau su tokiiu vaiksciot,nes neiskesciau dar karto tokio skausmo.atrode lyg aki kazkas plesia.o i kita aki ten rado tris saltuosius pradedant augti tai suleido vaistuku tai padejo,dingo tie mieziai.bet labai nemalonu buvo..abi akys uztine.nieko visai nemaciau..baisu..

Neregistruotas

2015-12-04 12:12

o jezau, man siandien ryte isdygo miezis, labai skauda, gal reikes operuot??????

Neregistruotas

2015-11-27 10:11

MIEZIO PRIESAS MIELIU TABLETES.

Neregistruotas

2015-11-27 10:11

Sveiki, pries pusvalandi grizau is operacijos. Turejau viena saltaji miezi apatyniame voke, salia asaru liaukos. Skaiciau siame puslapyje atsiliepimu apie operacija. Tad sugalvojau papasakoti apie savo isgyvenimus. Operacija truko mazdaug 10-15 min. Skaudejo tada kada leidzia vaistus, istikro man juos leido net du kartus, jei jauciate skausma tai butinai sakykite daktarei. Po vaistu suznybe miezi skausmas aprimo, o kai jau pjauste ir karpe nieko nebejutau. Istikro labai gera daktare turejau. Operavausi panevezio dienos chirurgijos centre.

Neregistruotas

2015-11-27 09:11

Geriau nelaukit to ir operuokites , as uzlaukiau metus ir poto jau buvo situacija buvo ypac Pries savate turejau saltuju mieziu operacija. Iskar paskau, kad netikekit ka sneka daktares kurios neoperuoja, jos pas mane rado vos 3 , o kaip pagulde operacijai ir atejo daktaras kuris mane operavo iskart pamate 5 juos. Zodziu po operacijos buvo para uzdeti dideli raisciai, nieko nemaciau nuo operacijos iki kito ryto. Turejau pilna narkoze, apie vietine daktaras sake net negalvoti, nes tai labai nemaloni operacija net suaugusiems ir ne visi istvere tuos vaizdus, po operacijos , ryte nuriso pats daktaras raiscius po keliu valandu apziurejo ir paledo namo. Po operacijos buna namu gydymas lasai, tepaliukas dar atleido nuo mokyklos ir fizinio lavinimo pamoku. Antra karta tikrai nenoreciau turetu tokios operacijos, bet tikrai nereikia kazko ypac bijot , sunkiausiai yra tai, kad visa diena buni lyg aklas.

Neregistruotas

2015-11-07 17:11

Man kazkada buvo netipinis miezis .Kuri reikejo operuot. Nes neturejo jis isejimo .O taip daktare sake jai pasikartotu det virta karsta kiausini .As dar buvau dejusi Fiziologini tirpala suminkstino ne taip skaudejo . Ir aisku mieles labai gerai profilaktiskai.

Neregistruotas

2015-11-03 20:11

help man iki ryt ryto rei issigydit miezi ar tai imanoma

Neregistruotas

2015-10-20 11:10

nezinau kaip, bet man operacija buvo skausminga, po operacijos gal kokiu 30 min dar skaudejo, bet veliau nelabai.Dabar yra sasai, tikiuosi greit praeis, taip pat biski asaroja akis.SEKMES:)

tania

2015-10-17 14:10

Laba diena. Man vaikistyje labai daznai isdigdavo meziai po akimis. Jie praeidavo be jokiu tableciu ir tepalu, bet man mama darydavo siltus kompresus. O seip tikrai geriau ne gerti jokiu ,,nuodu,, Dar patarciau, jei meziai dar karta augs, tai siulau gerti alaus mieles, juos tikrai padeda ir visai ne nuodingos, kaip antibiotikai, dar tokiam mazam vaikui.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių