Neregistruotas

2016-04-26 08:04

Noriu prisijungti prie jusu sistemos

Stase11

2016-03-26 06:03

sveiki,
pries keturis menesius man atlikta stuburo stenozes ir fiksacijos operacija...buvo uzspaustas stuburo kanalas, kamavo baisus meslungiai, tris metus atideliojau, bet kai neurochirurgai pagrasino invalido vezimeliu, pasiryzau.Jauciuosi neblogai, tik juosmuo kolkas sunkokas, bet cia reikalinga pastovi manksta, tikiuos viskas bus gerai...juk sudeti varztai ir titano inplantai prigyja ir apkauleja per pusmeti , o kartais ir per metus...taip sako mano daktaras.
siame forume mazai kas lankosi, siulau daugiau padiskutuoti feisbuke, kur sukuriau grupe apie gyvenima po stuburo operacijos. Kam aktualu, prisijunkite.
https://www.facebook.com/groups/482165631991959/requests/

Neregistruotas

2015-12-29 19:12

Ar buvote reabilitacijoje, ar sportuojate?Operacija tik "atpalaiduoja"užspaustą nervą, o paskui sunkus darbas
salėje su priežiūra....arba vėl operacija.
Aš operuotas vasario mėn. bet dar nesijaučiu visai sveikas
Kantrybės ir sėkmės.

liaima

2015-12-28 12:12

pries pusantro men man padare stuburo operacija bet po operacijos praejus 2sav skausmas vel pasirode vel pradejo skaudeti kairiaja koja deginti kluba beveik taip pat kaip ir prues operacija.tai nzn nejaugi vel atsinaujino ta isvarza ar imanomas toks dalykas?gal kam taip yra buve?

Neregistruotas

2015-12-20 15:12

as po operacijos 4 menesiai beveik, kiekviena diena negaliu atsidziaugti kad vis geriau jaucuiuosi, tik gulint apsisukti sunku, negaliu pakelti uzpakalio vakare, bet ryte buna neblogai. Ooperuotis bijojau - visus metus beveik intensyviai gydziausi, visus biuletenio limitus isnaudojau, na o dabar dziaugiuosi gyvenimu, net visos kitos bedos kaip nebedos, nes geda verkslenti, nes as negaliu atsidziaugti, kad EINU. Visiems linkiu sekmes gydant savo nugarytes.

Neregistruotas

2015-12-16 16:12

Man stuburo operacija praėjo puikiai. Operuotаs diskas L4-L5, pašalinta išvarža ir disko branduolys, nes jis visas buvo išėjęs į stuburo kanalą. Operavo mane 2012-01-19. Į darbą grįžau 2012-02-13, kadangi sėdėti man buvo uždrausta sėdėti 3 mėn. - dirbau stovėdama su 15 min. pertraukomis. Dar po mėnesio pradėjau vaikščioti į sporto klubą - 3-4 kartus per savaitę dirbau su svoriais ir ant bėgimo takelio. 2012 m. liepą pradėjau lankyti aerobiką, pakankamai intensyviai sportuoju iki šiol. Iki operacijos nors ir buvo labai nelengva nuolat palaikiau raumenų tonusą, todėl po operacijos chirurgas rekomendavo nesinaudoti jokiais korsetais ir įtvarais - raumenynas buvo nenusilpęs. Tai labiausiai ir lėmė gerą gijimą. Nebijokit sportuot.

ONUTE

2015-12-04 21:12

pries 1.5 men man padare stuburo dvieju isvarzu operacija ir idejo implanta. Esu pasimetusi, nezinau kaip gyventi toliau, kada galesiu sedeti, nes namu salygomis sedeti dar negaliu, nezinau kada galesiu eiti i darba, gal kas galetu patarti , arba tiesiog pasakyti kur aoie tai galima pasiskaityti

Neregistruotas

2015-11-18 14:11

mane operavo geguzi.atveze i lygonine su skausmu.gyd pasake kad reikia skubiai operuoti.as sutikau.dabar man visdar nutirpusi ir skauda koja.

Neregistruotas

2015-11-10 17:11

as jau 4 metai gyvenu su stuburo isvarza.Kauno kliniku "garsieji" neurochirurgai(cia jau kai kas ju pavardes minejo) savaime aisku liepe skubiai operuotis, bet nepaklausiau... o ant koju atsistot padejo II klinik. ligonines vertebroneurologinio sk.gydytojas J.Sereiva, veliau Druskininku santorija ir kasdienine jau tiek metu atliekama manksta...

Marija

2015-11-10 17:11

bet as net iki WC normaliai negaliu nueiti. O sanatorija ar pades?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių