saulute

2015-09-01 18:09

as tai siulyciau skystu azotu. pati taip naikinu. nu aisku cia negreitai, ir gan skausmingai. bet kito budo nezinau :) siaip yra vaistu kazkokiu karpu gydymui, bet as kazkaip nerizikuoju savo kojytem :)

puma

2015-07-13 14:07

as issigydziau Kauno 2 ligoninej su angliarugste,labai skaudejo kai salde,buvau 3 kartus,bet gan sekmingai,tiesa siule su elektra naikint,bet ten isvis skausminga,isdegina skyles...

rimantas

2015-04-19 08:04

tai labai lengva paimk ir uzversk jas silkiniu siulu tada jos negauna kraujo ir mirsta,visai neskauda palaikyk taip uzverztas kokias tris dienas.

Neregistruotas

2015-04-16 13:04

Noreciau su visai pasidalinti mane seniai kankinusia problema t.y. karpos, kurias man pavyko sekmingai isnaikinti. Kazkada ieskojau informacijos internete ir pan., bet nieko veiksmingo neradau. Ir beje, jas pavyko isnaikinti visai atsitiktinai.
Nusipirkau berods rdquo;sarmojrdquo; ar kazkurioj tai kosmetiniu prekiu parduotuveje krema kojoms.
Vadinasi escentirdquo;cool feetrdquo; extrafoliating foot scrub. Zodziu ir paskui kai kalbejau su gydytoja, ji patvirtino, kad siame kreme yra gydomuju priemoniu. Siaip nezinau ar si priemone padeda visiems ar tik isimtinai man tiko, bet siulau pabandyti. Laiko tarpas kol jos pasinaikina gal koks menuo ar pusantro. Ant isntrukcijos rasoma, kad reikia nuplauti istepus kremu vietas. As neploviau. (tik aisku rankas). Tai tiek mano patirties, tikiuosi, kad kazkam pades!

Neregistruotas

Kaip gana greitai isnaikinti karpas

Neregistruotas

Veiksmings Karpu gydymas

Veiksmings Karpu gydymas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių