Neregistruotas

2016-01-22 03:01

Mano vardas yra p Carteris Collins Aš esu privatus skolintojas, kuris apdalinti
paskolos privatiems ir verslo asmenų. Ar jums buvo pasuko žemyn
tiek daug bankų? Ar jums reikia finansuoti sukurti savo verslą? do
jums reikia finansuoti dėl jūsų verslo plėtrai? Arba Ar jums reikia
asmeninės paskolos ?. susisiekite su mumis dabar :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com

Skolininkams DUOMENŲ FORMA

1) Jūsų vardas:
2) Lytis:
3) savo šalį:
4) Jūsų užsiėmimas:
5) Jūsų šeimyninė padėtis:
6) telefono numeris:
7) Mėnesio pajamos:
8) Adresas:
9) TIKSLAS:
10) PASKOLŲ PRAŠYMAS:
11) paskolų trukmė:

Jei jus domina susisiekti su mumis elektroniniu kopija iš šio paštu: cartercreditunionoffer.link@gmail.com
Pagarbiai
J. Carteris Collinsas

Neregistruotas

2015-12-18 23:12

Esu labai blogoje situacijoje. Šiuo metu gydausi Šiauliuose pas traumatologą ortopedą sk.vedėją R.Mikalauską. Jau po ligonines nuo gegužės mėn. Pirmą kartą klubo sąnarį protezavo Klaipėdoje, taip atsitiko, kad po 12 metų protezas susidėvėjo griuvau lūžo šlaunikaulis. Buvau nugabenta į Šiaulius. Gegužės 19 buvo pakeistas klubo protezas, po to seke trys išnirimai per birželio mėn., liepos 02 buvo vel padaryta operacija vel keitė pagal dydį sąnario galvutę, atrodo būtų viskas gerai pradėjau po truputį vaikščioti, išrašė iš ligoninės po savaites pradejo per pjūvį ir buvusius drenus tekėti skystis, taip ši problema isisiautejo iki šiol, kelis kartus ligoninėj, nustate enterekoką, tai baisi infekcija pasiekė kaulą, o gydytojai beveik atsisakė, sako mes nieko negalim padaryti tegul bega tas skystis, sako važiuok skersai išilgai Lietuvos nieks nepadės. Per prievartą atsiguliau vėl tai nuo gruodžio 15d. vėl po operacijos išimtas visas protezas su gužduobe ir niekas gydyti nenori, liepė pirktis antibiotikus 10-čiai parų kainuos 4500 Lt.ir dar tos dozės neužteks. Esu reik manyti pasmerkta mirti. Gal kam nors tai yra buvę ir išgyvenę šią problemą, patarkite.

Neregistruotas

2015-12-06 08:12

noriu suzinoti ar reikia stoti i eile pakartotinam klubo sanario keitimui

Veronika

2015-11-13 15:11

Astuonius metus sunkiai vaiksciojau su dviem alkuniniais ramentais ir kenciau didelius skausmus.Siais metais man padarė abiejų klubų sanariu operacijas. Viena kovo men, kita rugpjucio men. Jau menuo kaip vaikstau be lazdu. Siek tiek krypuoju, bet niekur neskauda, galiu lenktis iki grindų, gulėti ant abieju sonu.Pati dar negaliu patiketi.Tiesa tobulesnius endoprotezus pirkau pati.

jadvyga

2015-10-19 09:10

Noriu paklausti, kam nors po antros klubo sąnario pakeitimo operacijos yra turėję komplikacijų (pjūvio negijimas bėga skystis, atrodo užgyja vėl prasideda ši problema iš naujo, jau vargina keturis mėnesius)ir kaip išsigydėte, mes tai po ligonines ir antibiotikais gydomes

Neregistruotas

2015-09-12 09:09

Aš esu ponas Morris Ray teisėtas ir Garsi pinigų Skolintojas. Mes skolinti lėšas iš fiziniams asmenims, kuriems reikia finansinės pagalbos, mes suteikiame paskolą asmenims, kurie turi bloga kredito ar reikia pinigų apmokėti sąskaitas, investuoti į verslą.
Ar jums buvo ieškote paskolos? Jūs neturite jaudintis, nes jūs, reikiamoje vietoje galiu pasiūlyti paskolą žemos palūkanų normos 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu jums tiesiog susisiekite su manimi per šį elektroninio pašto adresas: morris_ray123@outlook.com

audrius1

2015-06-22 11:06

Laba diena.Man dar tik 37m,o jau nustatyta 3stadija klubo sanario.Nezinau kas daryti vieni daktarai sako ,kad jau reikia daryti operacija kiti ,kad lauk kuo ilgiau,nes esi jaunas.Skausmai nera dideli ir galiu lengvai kesti.Dabar siuncia riabilitaciniam gydimui sako ,kad po jo bus dar geriau.Taigi esu visiskai pasimetes.IR dar noreciau suzinoti ar visiems sutrumpeja koja po operacijos ir ar svarbu tai nuo protezo (cementinio ar mehaninio)?

sandra

2015-06-22 06:06

Sveiki... Mano mamai jau greit turetu daryt operacija, pagaliau sulaukem eiles, bet daktaras pareiske, kad negalima statyti cementinio, nes jis susideves maziau nei per 5 metus ir paskuj jau jo negalima bus pakeist... Kitas daktaras pareiske, kad tai yra gryna nesamone... Gal kas galit patart ka mums daryt, nes esame labai pasimete... kad nusipirktumem valstybes nefinansuojama proteza turesim imti paskola... Prasau patarkit, ar apsimoka tai daryti?

Ernesta

2015-05-18 13:05

sveiki, darau tyrimą apie revizini klubo sąnario endoprotezavimą sukeliančias priežatis.ir bučiau labai dėkinga jei sutiktumėt bendradarbiauti.gal atsilieps tokių žmonių kuriems yra atliktas pakartotinis klubo sąnario endprotezavimas,rašykite į el.paštą: ernyte_e@yahoo.com

RUGEKAME

2015-04-15 22:04

SVEIKI,NORECIAU PABENDRAUTI SU JAUNESNIO AMZIAUS ZMONEMIS,KURIEMS YRA ATLIKTA KLUBO PROTEZAVIMO OPERACIJA

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių